Sukcesy absolwentów

zobacz co osiągnęli

Monika Przydział

Absolwentka studiów II stopnia na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
Absolwent Roku 2019

Od kiedy pamiętam świat słów był mi bardzo bliski. Uwielbiałam czytać książki, później gazety oraz czasopisma. Z czasem, zaczęłam również pisać pierwsze teksty do gazetek szkolnych. Kiedy po zdanej maturze przyszedł czas na wybór kierunku studiów, zdecydowałam, że chcę postawić na swoje pasje i zainteresowania. Dlatego wybrałam dziennikarstwo i komunikację społeczną, w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

 

Rozpoczynając studia, słyszałam od wielu osób, że będzie to fantastyczny czas, który wspomina się do końca życia. Okazało się, że wszyscy, którzy wtedy tak mówili mieli rację. Studia były dla mnie niesamowitą przygodą. Podczas zajęć odkryłam świat dziennikarstwa, komunikacji społecznej, a także marketingu i reklamy. Na zawsze zapamiętam wykładowców, którzy nie tylko przekazywali wiedzę, ale również zarażali pasją do różnych dziedzin nauki, w których byli ekspertami. Podczas studiów, poznałam również mnóstwo fantastycznych osób, a z wieloma z nich do dziś utrzymuję przyjazne relacje.

 

Moje osiągnięcia w nauce były nierzadko nagradzane. Wielokrotnie otrzymywałam Stypendium Rektora dla Najlepszych Studentów. Po ukończeniu studiów II stopnia, przyznano mi Tytuł Absolwenta Roku na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, co było dla mnie ogromnym wyróżnieniem.

 

Obecnie pracuję, jako Referent ds. Marketingu, w Firmie PZL Sędziszów. Jestem odpowiedzialna między innymi za budowanie pozytywnego wizerunku firmy, współtworzenie strategii marketingowej, redakcję treści reklamowych i tekstów branżowych oraz prezentację firmy na różnego rodzaju wydarzeniach. Zatem, wykorzystuję w mojej pracy wszystkie elementy, z  których składał się ukończony przeze mnie kierunek studiów. W pracy bardzo często bazuję na wiedzy, oraz wskazówkach, które w trakcie zajęć przekazali mi wykładowcy.

 

Moje zainteresowania skupiają się głównie na content marketingu, copywritingu oraz psychologii reklamy. Uwielbiam również tematy związane z komunikacją społeczną. W przyszłości, chciałabym móc rozwijać się w obranym przez mnie kierunku, a także połączyć moją wiedzę i umiejętności z nauką.

 

Wszystkim osobom, które rozpoczynają studia, powiedziałabym, żeby nigdy nie porzucali swoich pasji i zainteresowań, nawet jeśli czasem będą musieli zrobić dwa kroki w tył i odłożyć swoje marzenia na później. Ciężka praca, prędzej czy później zostanie nagrodzone, a jak pisał Phil Bosmans : Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.

Klub Absolwenta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, pokój 45, tel. 17 866 13 18, 17 866 11 55, fax: +48 17 866 12 32
e-mail: absolwent@wsiz.edu.pl