Sukcesy absolwentów

zobacz co osiągnęli

Mikołaj Zdzisłowicz

absolwent jednolitych studiów magisterskich
na kierunku Informatyka i ekonometria

Od 2009 roku prowadzę własną firmę "Zdzislowicz.pl - Tworzenie stron WWW", której głównym celem jest oferowanie usług z zakresu kompleksowego kreowania stron internetowych.


Moja przygoda z tworzeniem stron www rozpoczęła się już w 2001 roku, na półmetku nauki w liceum. Początkowo prowadziłem kilka własnych stron internetowych, które systematycznie były odwiedzane przez coraz większą grupę odbiorców – był to kluczowy element motywujący chęć dalszego rozwoju w tym kierunku.


8 lat później w 2009 roku, tuż przed obroną pracy magisterskiej, postanowiłem rozpocząć działalność polegającą na oferowaniu usług Klientom bazując na własnym doświadczeniu, a także na wiedzy teoretycznej i praktycznej zdobytej podczas studiów magisterskich w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania.


Firma cały czas się rozwijała, a w 2013 roku zadowolenie dotychczasowych Klientów zaowocowało możliwością pozyskania zleceń od większych i bardziej znanych firm, stowarzyszeń i instytucji, nie tylko z Polski.


Ciągle staram się poszerzać wiedzę przez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach co powinno mieć przełożenie na dalszy rozwój technologiczny oraz organizacyjny firmy.

 

Klub Absolwenta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, pokój 45, tel. 17 866 13 18, 17 866 11 55, fax: +48 17 866 12 32
e-mail: absolwent@wsiz.edu.pl