Sukcesy absolwentów

zobacz co osiągnęli

Elżbieta Sas

absolwentka studiów I oraz II stopnia na kierunku Ekonomia

Własną działalność rozpoczęłam jeszcze w trakcie nauki w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Wszelkie pojawiające się problemy z firmą rozwiązywałam korzystając ze wsparcia i wiedzy Profesorów, których miałam przyjemność spotkać podczas tych kilku lat studiów.

 

Obecnie firma Saważ Wnętrza działa już bez mojego dużego zaangażowania, zajmuje się kompleksowym wyposażeniem wnętrz – od projektu rozpoczynając, na wyposażeniu kończąc. Nieustannie się rozwijamy, by cały czas móc sprostać rosnącym wymaganiom klientów. Jedną z większych realizacji wykorzystujących nowe technologie, jakie mieliśmy przyjemność wykonać jest biblioteka Uniwersytetu Rzeszowskiego.

 

Bardzo ważnym aspektem mojego życia jest działalność charytatywna, w fundacji „Drzewo Życia”, zajmującej się problemem zaburzeń odżywiania wśród nastolatków i osób dorosłych, której jestem współzałożycielką, pełnię też rolę Prezesa Zarządu. Fundacja działa dopiero od kilku lat, jednak działalność charytatywną na rzecz zdrowego stylu życia, rozwoju sportu i rekreacji wśród młodzieży, sama jednocześnie uprawiając czynnie sport, prowadzę nieustannie jeszcze od czasów liceum.

 

Edukowanie społeczeństwa i szerzenie wiedzy o anoreksji oraz bulimii jest niezwykle ważne, ponieważ te choroby dotykają Polskę w coraz większym stopniu. Niestety nikt w tym kraju nie zauważa galopującego problemu chorób prowadzących w rezultacie do śmierci. Oprócz działalności o charakterze edukacyjnym Drzewo Życia zajmuje się aktywną pomocą osobom cierpiącym na zaburzenia odżywiania w Ośrodku Terapeutycznym w Malawie, w którym leczyło się już ponad 100 osób z Polski oraz z zagranicy.

 

Serdecznie zachęcam do udzielenia wsparcia wobec „Drzewa Życia”, a z uwagi na fakt , że jesteśmy organizacją pożytku publicznego zachęcam do pamiętania przy rocznych zeznaniach podatkowych o 1% dla naszej organizacji. Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej fundacji pod adresem: www.drzewozycia.com.pl.

 

Z poważaniem

Elżbieta Sas

 

Klub Absolwenta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, pokój 45, tel. 17 866 13 18, 17 866 11 55, fax: +48 17 866 12 32
e-mail: absolwent@wsiz.edu.pl