Sukcesy absolwentów

zobacz co osiągnęli

Dominika Starzak

Absolwentka I i II stopnia kierunku Kosmetologia
Absolwent Roku 2019

 

W trakcie studiów zaczęłam pracę u największego Dystrybutora kosmetyków w Polsce "Sonia". Po roku pracy awansowałam na stanowisko Junior Brand Manager, dzięki czemu zaczęłam pracować z największymi sieciami handlowymi oraz sklepami internetowymi z branży beauty. Poza częścią handlową mojej pracy, bardzo często wykorzystuję swoją wiedzę nabytą na studiach m.in. oceniając jakość nowych marek kosmetycznych, które chciałyby nawiązać współpracę z moją firmą lub tworząc od zera marki własne dla "Soni". Obecnie jestem już samodzielnym Brand Managerem- z sukcesem wdrażam i prowadzę marki kosmetyczne zarówno pielęgnacyjne jak i makijażowe. 

 

Branża kosmetyczna jest bardzo wymagająca. Trendy na rynku zmieniają się często i wymagają od firm szybkich reakcji i ciągłego wdrażania nowości. Polski rynek jest szczególnym wyzwaniem dla młodych marek- mamy bardzo wymagającego konsumenta oraz dużą konkurencję.

 

Okres studiów wspominam bardzo pozytywnie, czasami nawet tęsknię :) Szczególnie dobrze wspominam wykładowców, którzy zarażali swoją pasją do danej tematyki oraz koło naukowe "Chemikos"- miejsce, w którym można było rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Młodszym koleżankom i kolegom polecam wybranie dla siebie kariery, która wiąże się z posiadaną pasją i będzie mogła spełniać ich ambicje- to prawda, że wybierając pracę, którą kochasz nie przepracujesz ani jednego dnia.

 

 

Klub Absolwenta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, pokój 45, tel. 17 866 13 18, 17 866 11 55, fax: +48 17 866 12 32
e-mail: absolwent@wsiz.edu.pl