Sukcesy absolwentów

zobacz co osiągnęli

Barbara Bilska

absolwentka studiów II stopnia na kierunku Ekonomia

 

Od zawsze chciałam zostać…nauczycielką. Chyba moja Mama zainspirowała mnie do pójścia w jej ślady, więc na kierunek studiów licencjackich nie mogłam wybrać nic innego jak filologię angielską z językiem niemieckim oraz amerykanistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 

Życie jednak szybko zweryfikowało moje wybory i porzuciłam zawód lektora języka angielskiego w jednej z krakowskich szkół językowych dla najmłodszych, gdy dostałam pierwszą „poważną” pracę w dziale obsługi klienta. Wówczas do jednych z moich obowiązków należała rekrutacja pracowników do działu, w którym pracowałam.

 

Kolejnym, powiedzmy ówcześnie nieświadomym, krokiem kierującym mnie w stronę Human Resources były studia magisterskie na WSIiZie na kierunku ekonomicznym. Pamiętam, że z niezwykłą pasją chodziłam na zajęcia traktujące o zarządzaniu zasobami ludzkimi.

 

Zupełnym przypadkiem podczas jednego ze spotkań rzeszowskich Geek Girls Carrots dostałam zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną do działu HR w firmie PGS Software S.A. Szczęśliwie otrzymałam ofertę pracy i tak oto rozpoczęła się moja droga na ścieżce Human Resources rekrutując programistów, testerów i grafików.

 

Po pewnym czasie zapragnęłam jednak poszerzać swoją wiedzę o zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz zatęskniłam za używaniem języka angielskiego w pracy. W odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie pojawiła się oferta pracy w Deloitte. Wizja współtworzenia Deloitte CE Business Services Center w Rzeszowie oraz ogromne możliwości rozwoju skusiły mnie na tyle, że od lutego 2016 r. pracuję właśnie tam.

 

Na co dzień jestem niepoprawną optymistką – szklanki zawsze do połowy pełne! Moją ogromną pasją jest praca z ludźmi tymi dużymi…i tymi małymi. :) Dlatego też każdą wolną chwilę spędzam na fotografowaniu najmłodszych oraz na podróżowaniu.

 

 

 

Klub Absolwenta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, pokój 45, tel. 17 866 13 18, 17 866 11 55, fax: +48 17 866 12 32
e-mail: absolwent@wsiz.edu.pl