Sukcesy absolwentów

zobacz co osiągnęli

Tomasz Paśko

Absolwent I stopnia kierunku Ekonomia
Absolwent Roku 2018


Od 2017 roku rok pracuje w branży finansowej. Zaczynałem od stanowiska specjalisty ds. dokumentacji bankowej w Open Finance, a następnie zostałem Ekspertem Finansowym, również w tej firmie. Obecnie od 2021 roku jestem dyrektorem oddziału w firmie Lendi, która zajmuje się pośrednictwem finansowym w zakresie uzyskania: kredytu hipotecznego, gotówkowego, kredytu obrotowego, kredytu inwestycyjnego oraz ubezpieczeń na życie, jak również majątkowych. W firmie tej pomimo niecałych dwóch lat zostałem już dwukrotnie nagrodzony przez firmy takie jak Prudential oraz Nationale-Nederlanden za najlepsze wyniki sprzedażowe w regionie południowej Polski. Do tego firma Lendi nagrodziła mnie w kwietniu 2022 roku „Brązowym certyfikatem Lendi” za szczególne zasługi w rozwój firmy. Specjalizuje się w obsłudze klienta biznesowego przy kredytach dla firm z sektora MSP, jak również korporacji.

Ekspert Kredytowy z Rzeszowa - Tomasz Paśko - Lendi.pl

Do tego przez pół roku sprawowałem stanowisko Wiceprezesa w zrzeszeniu rzeszowskich przedsiębiorców BNI grupy Winners.

Poza tym współprowadzę rodzinną restaurację, aczkolwiek odpowiadam tam za kwestie pozyskania finansowania oraz kwestie zarządzania ewentualnymi projektami.

Restauracja "POD PALMAMI" | Facebook

Moją pasją jest sport, a zwłaszcza piłka nożna oraz ostatnio coraz bardziej rozwój branży esportowej, która na scenie polskiej coraz bardziej się rozwija. Do tego jestem pasjonatem giełdy, na której w obliczu kryzysu geopolitycznego skupiam się przede wszystkim na inwestowanie w surowce i to polecam każdemu.

 

Klub Absolwenta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, pokój 45, tel. 17 866 13 18, 17 866 11 55, fax: +48 17 866 12 32
e-mail: absolwent@wsiz.edu.pl