Sukcesy absolwentów

zobacz co osiągnęli

Sebastian Czupryniak

absolwent studiów II stopnia
na kierunku Turystyka i rekreacja

W 2010 roku skończyłem studia na specjalności Zarządzanie turystyką i od tego czasu pracuję w firmie Carlson Wagonlit Travel na stanowisku starszego konsultanta do spraw podróży bizsnesowych.

 

Podczas wykonywania swojej pracy, bardzo szybko awansowałem - teraz zajmuję się kompleksową obsługą klientów z całego świata. Do moich obowiązków należy dokonywanie rezerwacji lotniczych, hotelowych, samochodowych oraz dopilnowanie wszystkich możliwych modyfikacji. W międzyczasie zostałem wdrożony zarówno w programy oszczędnościowe jak i zajmowanie się sprawami poza moimi standardowymi obowiązkami.

 

Obsługa klientów z różnych części świata i różnych kultur, w obcym języku, to duża szkoła życia, która nauczyła mnie przede wszystkim cierpliwości i wyrozumiałości.

W firmie pracują młodzi, wykształceni ludzie z niesamowitą energią. Zarówno moje koleżanki i koledzy jak i ja zdobywaliśmy pierwsze doświadczenia za granicą.

Mi osobiście udało się dwa razy wyjechać do Stanów Zjednoczonych dzięki programowi Work and Travel. To głównie tam nauczyłem się języka, którym teraz posługuję się na co dzień. Dzięki wcześniejszej pracy szybko zdobyłem doświadczenie i na dzień dzisiejszy nie mam żadnych problemów z tym związanych.

 

Jestem zadowolony ze swoich sukcesów i ciągle uczę się czegoś nowego. Cały czas na pełnych obrotach zdobywam kolejny dzień.

 

Klub Absolwenta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, pokój 45, tel. 17 866 13 18, 17 866 11 55, fax: +48 17 866 12 32
e-mail: absolwent@wsiz.edu.pl