AKTUALNOŚCI

Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

 • Wyjątkowe Dni Kariery z branżą IT

  2014-02-06 08:02:16

  Te daty koniecznie muszą znaleźć się w Waszym terminarzu.

  19 i 20 lutego 2014 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędą się bezpłatne warsztaty informatyczne. Poprowadzą je przedstawiciele firm Cisco, Microsoft i MobiTouch. Dni Kariery będą też okazją do otrzymania intratnej posady.

   

  Oto program warsztatów:

   

  19 lutego 2014 roku, siedziba WSIiZ, sala RA 53

  11.00 - 15.30: Cisco Day (Andriy Kerez oraz Absolwenci Uczelni), Temat podamy wkrótce

   

  20 lutego 2014 roku, siedziba WSIiZ, sala RA 53

  11:00 – 12:00: Microsoft, prelegenci: Katarzyna Tokarz - CEE Talent Acquisition Manager, Marcin Kurnik – CEE Services Recruiter – „Kariera w Microsoft Polska – możliwości dla studentów i absolwentów”.

   

  12:00 – 14:10: MobiTouch, prelegenci: Grzegorz Wlazło - Graphic Designer - „Podstawy tworzenia grafiki do gier” (12:00-13:00), Ivan Mazur - Game Developer - „Podstawy tworzenia gier w środowisku Unity” (13:10–14:10).

   

  Dni Kariery z branżą IT to nie tylko zdobywanie wiedzy. W przerwach pomiędzy spotkaniami w holu głównym Uczelni przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie wszyscy chętni będą mogli zagrać w różne gry na konsoli Xbox Kinect. Stoisko przygotuje firma MobiTouch, założona przez studentów Informatyki w WSIiZ, autorów wielokrotnie nagrodzonej gry „Freddy”.

   

  Podczas obu dni każdy chętny będzie mógł również porozmawiać z pracownikami Biura Karier WSIiZ na temat pracy w branży IT i konkretnych ofert pracy. Będzie także można skorzystać z porad specjalistów dotyczących odpowiedniego przygotowania dokumentów aplikacyjnych.

   

  Udział w warsztatach oraz porady specjalistów są bezpłatne. Na wszystkie spotkania trzeba będzie się jednak zarejestrować . Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.formularz.wsiz.pl/informatyka

   

  Dni Kariery przybliżą obecnym możliwości zatrudnienia w branży IT, a firmy Microsoft oraz Cisco będą także szukać pracowników.

   

  Nie ulega wątpliwości, że studia na kierunku Informatyka to gwarancja atrakcyjnej, pewnej i dobrze płatnej pracy. Dlatego Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wybrała ten właśnie kierunek, by przeprowadzić dodatkową rekrutację. Nie trzeba czekać do października, aby rozpocząć studia na Informatyce II stopnia. Podania można składać do 25 marca, a studia rozpoczną się wiosną. Prowadzony jest nabór zarówno na studia stacjonarne (zajęcia będą prowadzone w godzinach popołudniowych), jak i niestacjonarne. Więcej informacji

Pozostałe aktualności

 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie ponownie gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

  2024-01-17 09:01:59
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do udziału w 32. Finale WOŚP oraz zachęcamy do licytacji przedmiotów i spotkań, które dla Państwa przygotowaliśmy. czytaj dalej
 • Rektorska kawa z Absolwentem

  2023-12-15 08:29:47
  Grudniowe spotkanie z cyklu pt. „Rektorska kawa z Absolwentem” odbyło się z Karoliną Majowicz-Czaszyńską, absolwentką dwóch kierunków – Zdrowie Publiczne oraz Kosmetologia. Comiesięczne spotkania absolwentów WSIiZ z Władzami Rektorskimi mają na celu podtrzymywanie więzi, współpracę w wielu wspólnych obszarach, tj. loże biznesu, warsztaty dla studentów, praktyki studenckie, projekty oraz współprace biznesowe, a także rozwijanie działalności Klubu Absolwenta. czytaj dalej
 • Zapraszamy na uroczyste Graduacje!

  2023-11-08 12:01:32
  Drogie Absolwentki, Drodzy Absolwenci!
  Graduacja we WSIiZ to prawdziwe święto. Zapraszamy więc do świętowania razem z nami uzyskania przez Państwa dyplomu inżyniera, licencjata lub magistra Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Podczas uroczystości odbędzie się również rozstrzygnięcie konkursu im. Profesora Jana Winieckiego na najlepszą pracę dyplomową.
  czytaj dalej
 • Czepkowanie pierwszych absolwentek i absolwentów kierunku Pielęgniarstwo

  2023-09-11 06:59:39
  Pierwsza w historii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie uroczystość nadania symbolicznego Białego Czepka odbędzie 15 września br. (piątek), o godz. 13.00 w Auli im. prof. Jerzego Chłopeckiego. W tym dniu swoje dyplomy odbiorą pierwsi absolwenci i absolwentki kierunku Pielęgniarstwo. W Polsce uroczystość czepkowania sięga 1911 roku, ma podniosły charakter i jest wyczekiwana zarówno przez studentów, jak i wykładowców. czytaj dalej
 • Chcesz sprawdzić się na rozmowie rekrutacyjnej?

  2023-06-26 06:50:21
  Absolwentko! Absolwencie! 🎓
  Kończysz etap studiowania i chcesz wejść przygotowany/a na rynek pracy?
  Chcesz sprawdzić się na rozmowie rekrutacyjnej?
  Uzupełnij formularz w celu zgłoszenia chęci uczestnictwa
  👉 https://forms.gle/rieyUHU1StFSBZLeA 👈
  Po rejestracji skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia godziny spotkania 😊
  Spotkanie obejmuje:
  ✅ Symulację rozmowy rekrutacyjnej
  ✅ Weryfikację dokumentów aplikacyjnych
  ✅ Opinię zwrotną przebiegu rozmowy
  _______________

  ❗️ ilość wolnych miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń czytaj dalej
 • Zapraszamy na Graduację!

  2023-05-12 08:35:38
  Drogie Absolwentki, Drodzy Absolwenci!

  Zapraszamy do świętowania razem z nami uzyskania przez Państwa dyplomu inżyniera oraz licencjata Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Gratulujemy tegorocznym Absolwentom kierunków studiów I stopnia: Filologia (studia licencjackie) oraz Informatyka i Logistyka (studia inżynierskie).

  Uroczystość ukończenia studiów dla Absolwentów studiów I stopnia na ścieżkach polskojęzycznych odbędzie się w Auli KM8 w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej w dniu 27 maja (tj. sobota) o godzinie 10.00. Uroczystość tradycyjnie będzie miała wyjątkową oprawę, złożą się na nią: togi absolwenckie, birety, przemówienia, gratulacje, pamiątkowa sesja fotograficzna, toast, muzyczna niespodzianka oraz poczęstunek. czytaj dalej
 • Program stażowy dla absolwentów

  2023-05-12 08:22:24
  Szukasz najlepszego sposobu na rozpoczęcie kariery? Chciałbyś dołączyć do jednej z wiodących firm FinTech w Europie?
  Jeśli odpowiesz twierdząco, trafiłeś we właściwe miejsce!
  Szukamy absolwentów uczelni wyższych, którzy chcą dołączyć do Grupy Nexi, jako stażyści. Dzięki obecności w ponad 25 krajach i rosnącemu zespołowi ponad 10 000 pracowników, oferujemy możliwość rozpoczęcia kariery u jednego z europejskich liderów płatności cyfrowych. Wyobraź sobie, że stajesz się częścią tak wspaniałego zespołu, masz doświadczonego mentora i możliwość rozwijania swoich umiejętności.
  Oferujemy Ci to i wiele więcej.
  czytaj dalej
 • Informacja dla absolwentów WSIiZ kierunku Fizjoterapia

  2023-02-16 07:36:56
  Szanowni Absolwenci kierunku Fizjoterapia,
  Informujemy, że Krajowa Izba Fizjoterapeutów realizuje projekt nr POWR.07.01.00-00-0005/22
  FIZJO-LEARNING – większe kompetencje fizjoterapeutów w pracy z pacjentem chorującym na choroby zakaźne, w tym COVID-19
  współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Celem głównym projektu jest podniesienie poziomu kompetencji 18 tysięcy fizjoterapeutów (13 320 kobiet i 4 680 mężczyzn) z obszaru całej Polski w zakresie prowadzenia fizjoterapii pacjentów chorujących na choroby zakaźne, w tym w szczególności na COVID-19, rehabilitacji pochorobowej oraz fizjoprofilaktyki poprzez zastosowanie specjalistycznego wsparcia szkoleniowego w zakresie:

  • fizjoterapii pulmonologicznej
  • fizjoterapii ortopedycznej
  • fizjoterapii neurologicznej
  • fizjoterapii kardiologicznej
  • fizjoterapii pediatrycznej
  • fizjoterapii onkologicznej
  • fizjoterapii uroginekologicznej
  • fizjoterapii niedziedzinowej.
  czytaj dalej
 • Staże Blue Book - termin na zgłoszenia 31/01/23

  2023-01-12 07:27:53
  Od 4 do 31 stycznia br. można aplikować na 5-miesięczny płatny staż w Komisji Europejskiej, który rozpoczynałby się w październiku 2023 r. Staż jest otwarty dla absolwentów szkół wyższych, a także dla osób studiujących co najmniej trzy lata. Jest to wspaniała okazja do zdobycia międzynarodowego doświadczenia pozwalająca jednocześnie uzyskać wgląd w procesy i politykę instytucji europejskich.

  Więcej informacji o tym, jak aplikować, oraz jakie dokumenty należy przygotować, aby móc uczestniczyć w najbliższej edycji stażu Blue Book znajdziecie Państwo pod adresem:
  https://traineeships.ec.europa.eu
  czytaj dalej
 • Rusza rekrutacja na semestr letni 2022/2023 we WSIiZ!

  2023-01-05 10:36:05
  9 stycznia br. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie rozpoczyna rekrutację na nadchodzący semestr letni roku akademickiego 2022/2023. Wśród nowości są kierunki: Zrównoważony rozwój w gospodarce na ścieżkach polskojęzycznych (studia II stopnia) oraz Social Work (studia I stopnia) na ścieżkach anglojęzycznych.

  Ponadto trwa rekrutacja na kierunkach, które cieszą się największym zainteresowaniem kandydatów oraz odpowiadają oczekiwaniom współczesnego rynku pracy. Na studiach II stopnia na ścieżkach polskojęzycznych są to: Informatyka i Cyberbezpieczeństwo (odrębna ścieżka kształcenia) realizowane w formie niestacjonarnej. Natomiast na ścieżkach anglojęzycznych studiów I stopnia znalazły się kierunki: Computer Science (odrębna ścieżka kształcenia), Nursing i International Business Management (odrębna ścieżka kształcenia). Te zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie stacjonarnej. czytaj dalej
 • Jesienna Graduacja WSIiZ

  2022-11-22 08:51:04
  GRADUACJA A.D. 2022
  Uroczyste wręczenie dyplomów
  i pamiątkowych biretów absolwentom WSIiZ

  19 listopada 2022 r. (tj. sobota), godz. 10:00 -
  ABSOLWENCI WSIiZ STUDIÓW POLSKOJĘZYCZNYCH I STOPNIA
  (KIERUNKI: Dietetyka, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Filologia, Grafika komputerowa i produkcja multimedialna, Kosmetologia, Psychologia w zarządzaniu, Zarządzanie)

  19 listopada 2022 r. (tj. sobota), godz. 14:00 -
  ABSOLWENCI WSIiZ STUDIÓW POLSKOJĘZYCZNYCH II STOPNIA I JEDNOLITYCH MAGISTERSKICH
  (KIERUNKI: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Fizjoterapia, Informatyka, Kosmetologia, Zarządzanie)

  26 listopada 2022 r. (tj. sobota), godz. 10:00 -
  ABSOLWENCI WSIiZ STUDIÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

  Miejsce: Aula KM8, Centrum Edukacji Międzynarodowej, Kielnarowa

  czytaj dalej
 • Przyjdź na Dni Kariery WSIiZ!

  2022-11-21 12:09:10
  Już 17 listopada 2022 w godzinach od 9:00 do 14:00 w holu głównym oraz w sali A53 i Auli im. prof. Jerzego Chłopeckiego przy ul. Sucharskiego 2 odbędą się Dni Kariery WSIiZ organizowane przez Biuro Karier WSIiZ i Klub Absolwenta WSIiZ czytaj dalej
 • Menedżer Zespołu- Program Absolwent w Sprzedaży

  2022-07-28 07:58:47
  CZAS NA…
  STAŻ W MIĘDZYNARODOWEJ FIRMIE!
  Jesteś absolwentem (do 2 lat po studiach) lub studentem umiejącym pogodzić studia z pracą? Firma Kaufland Polska ma dla Ciebie aż 12 miesięcy stażu z umową o pracę i wynagrodzeniem w wysokości 5.000 zł brutto miesięcznie! A to dopiero początek:
  • rozwijaj swoje zdolności managerskie na terenie całej Polski – to Ty wybierasz dogodny dla Ciebie market, w którym chcesz pracować,
  • realizuj projekty i zdobywaj doświadczenie we współpracy z różnymi działami w naszych sklepach,
  • korzystaj z bogatego pakietu benefitów,
  i last but not least, miej szansę na dalszy rozwój w strukturach firmy!

  czytaj dalej
 • Rusza rekrutacja do Rady Klubu Absolwenta WSIiZ!

  2022-06-28 07:04:03
  Klub Absolwenta WSIiZ ogłasza nabór do Rady Klubu Absolwenta WSIiZ. Termin składania formularzy rekrutacyjnych trwa do 01.07.2022r.
  Rada Klubu Absolwenta m.in. reprezentuje Klub Absolwenta, inicjuje wydarzenia zgodne
  z regulaminowymi działaniami Klubu Absolwenta, wspiera naukowe, kulturalne, sportowe, turystyczne, gospodarcze i inne inicjatywy absolwenckie oraz podejmuje działania promujące Klub Absolwenta. Kadencja Rady Klubu Absolwenta WSIiZ trwa dwa lata akademickie.
  Rada Klubu Absolwenta będzie trzyosobowa i będzie się składać z: Prezesa oraz dwóch Wiceprezesów
  Członkiem Rady Klubu Absolwenta może stać się osoba będąca absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.
  czytaj dalej
 • II edycja Konkursu o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu historii społeczno-gospodarczej

  2022-06-15 08:02:03
  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka uruchomił II edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu historii społeczno-gospodarczej.

  Konkurs skierowany jest do absolwentów kierunków humanistycznych i ekonomicznych, których ubiegłoroczne prace magisterskie poświęcone były tematyce historycznej.
  czytaj dalej
 • Scenariusze dla Polski - spotkanie z prof. Leszkiem Balcerowiczem - Zaproszenie

  2022-05-31 09:04:33
  „Polska wkroczyła w niebezpieczny zakręt swojej historii. Uniknięcie wielkiego historycznego upadku wymaga jak największej liczby dobrze poinformowanych obywateli” – przekonuje prof. Leszek Balcerowicz. Jego wykład otwarty we WSIiZ nosi tytuł: „Scenariusze dla Polski”.

  czytaj dalej
 • Zaproszenie na konferencję - II Ogólnopolska Konferencja Naukowa im. prof. Jana Winieckiego

  2022-05-19 07:20:12
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie
  Towarzystwo Ekonomistów Polskich oraz Uniwersytet Gdański
  zapraszają do udziału w
  II. Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej im. prof. Jana Winieckiego
  pt. „Gospodarka bez ekonoma – którędy do dobrobytu?”
  Konferencja odbędzie się 2-3 czerwca 2022 r. w Centrum Edukacji Międzynarodowej
  Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
  (Kielnarowa 386A, 36-020 Tyczyn)
  czytaj dalej
 • Letnia Graduacja WSIiZ

  2022-05-12 11:40:28
  Graduacja we WSIiZ to prawdziwe święto dla Absolwentów Uczelni. Wyjątkowa oprawa, togi absolwenckie, birety, przemówienia, gratulacje, pamiątkowa sesja fotograficzna, toast, poczęstunek – to tylko niektóre elementy tej wyjątkowej uroczystości. czytaj dalej
 • Zaproszenie na spotkanie

  2022-05-12 11:13:59
  Klub Absolwenta WSIiZ zaprasza na:
  spotkanie z Absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie mgr Andrzejem Lawera, wieloletnim pracownikiem firmy Goodrich Aerospace Poland, który opowie o
  „Wartości dodanej i niedodanej w przedsiębiorstwie, oraz jak dzięki Lean możemy eliminować marnotrawstwo”
  Spotkanie odbędzie się w dniu 21.05.2022 (sobota), Kampus WSIiZ w Kielnarowej sala KM22, Godzina 15:30

  czytaj dalej
 • Ważne informacje na temat wsparcia dla Ukrainy

  2022-03-04 09:00:55
  W obliczu rosyjskiej agresji na Ukrainę nie możemy być bezczynni. Naszą bronią jest przede wszystkim solidarność. Myślami i sercem, ale także poprzez konkretne działania – wszyscy jesteśmy dziś z Ukrainą! czytaj dalej
 • „Absolwent w drodze do kariery”

  2022-02-02 10:43:34
  „Absolwent w drodze do kariery” to projekt, którego celem jest wzrost poziomu zatrudnienia studentów i absolwentów z niepełnosprawnością
  Projekt wspiera w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i uzyskaniu doświadczenia zawodowego.
  czytaj dalej
 • Powiększyło się grono Absolwentów WSIiZ!

  2021-11-28 19:29:05
  Za nami Graduacja jedna z najbardziej wyczekiwanych uczelnianych uroczystości. 20 i 28 listopada 2021 r. w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej w związku z ukończeniem studiów swoje listy gratulacyjne odebrali Absolwenci studiów I i II stopnia ścieżek polskojęzycznych oraz Absolwenci studiów I i II stopnia ścieżek anglojęzycznych. Wszystkim tegorocznym Absolwentom gratulujemy ukończenia studiów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości, będą one dostępne po zalogowaniu się do serwisu. czytaj dalej
 • Wykład z cyklu - Przybij piątkę nauce

  2021-05-11 10:58:47
  Jakie są etapy odkrywania i opracowywania leków? Czy mikrograwitacja może w tym pomóc? Jakie badania nad lekami przeprowadzono w przestrzeni kosmicznej i jak w przyszłości będzie można przeciwdziałać skutkom środowiska kosmicznego? – na te pytania w ramach projektu „Przybij piątkę nauce” 19 maja br. odpowie dr Martin Braddock. czytaj dalej
 • Pilna pomoc finansowa dla naszej Absolwentki Anny Drajewicz. Dajmy Czadu! zbiórka na SIEPOMAGA.PL

  2021-04-28 01:17:39
  Nasza absolwentka Filologii Angielskiej Anna Drajewicz potrzebuje finansowej pomocy na leczenie.
  Od ponad 20 lat Anna cierpi na stwardnienie rozsiane postępujące. Jest bardzo dzielna kobietą. Nie zostawiajmy Jej samej.
  czytaj dalej
 • Stypendia Santander LifelongLearning - ponad 5 500 miejsc na projekty rozwojowe

  2021-03-12 13:17:36
  Rusza nabór na nowe Stypendia Santander, jest to okazja do zdobycia nie tylko cenionych kompetencji ale również certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. W 2021 roku wsparcie i wybrane projekty kierowane są nie tylko do studentów i absolwentów, ale także do wszystkich osób, które ukończyły 18 lat i są zainteresowane rozwojem osobistym. czytaj dalej
 • Aleksander Śliwka absolwentem Zarządzania w WSIiZ!

  2021-02-05 09:43:22
  Aleksander Śliwka, reprezentant Polski w siatkówce mężczyzn, Mistrz Świata z 2018 roku, na piątkę obronił pracę magisterską w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. czytaj dalej
 • Kronika WSIiZ - Stwórz ja razem z nami!

  2021-01-14 02:54:17
  Od czego wszystko się zaczęło? Jak zmieniała się WSIiZ? Co przynosiły kolejne lata? – zapraszamy do niezwykłej podróży w czasie z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

  Z okazji Jubileuszu 25-lecia Uczelni, postanowiliśmy przygotować Cyfrową Kronikę Historii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, wydobyć z szuflad zdjęcia i filmy realizowane w pierwszych latach działalności uczelni ogromną kamerą VHS, powrócić do faktów – zarówno tych dziś doskonale wszystkim znanych, ale i wydarzeń często już zapomnianych. Część z nich spisana została w papierowych kronikach, księgach jubileuszowych, do tej pory skrzętnie przechowywanych w prywatnych i służbowych archiwach. czytaj dalej
 • Opowiedz wspólnie z nami historię Uczelni i dołącz do projektu - WSIiZ to My

  2020-11-16 09:49:42
  Na historię Wyższej Szkoły Informatyki Zarządzania w Rzeszowie składają się setki opowieści. W związku z jubileuszem 25-lecia istnienia WSIiZ zapraszamy do współtworzenia z nami elektronicznego albumu „WSIiZ to My – Opowiedz nam swoją historię”.
  Celem inicjatywy “WSIiZ to My – Opowiedz nam swoją historię” jest zebranie wspomnień związanych z pracą, studiami i czasem spędzonym w murach Uczelni. czytaj dalej
 • Wyobraź sobie, że w Twoim statku kosmicznym pojawiła się usterka...

  2020-11-10 01:55:01
  Zespół Devine Studio, składający się ze studentów i absolwentów WSIiZ, zajął pierwsze miejsce w hackathonie pt. Spacehack, który odbył się w czasie minionego weekendu.
  Zadaniem uczestników było stworzenie rozwiązania dotyczącego problematyki kosmicznej w jednej z trzech kategorii:

  Robotyka i sztuczna inteligencja
  Aplikacje webowe i mobilne
  Gry VR i symulatory czytaj dalej
 • Gratulujemy Najlepszym Absolwentom !

  2020-11-04 09:27:29
  Każdego roku Władze WSIiZ przyznają nagrody dla najlepszych absolwentów danego kierunku studiów. Laureaci wyłaniani są spośród osób, które osiągnęły wysokie wyniki w nauce i uzyskały ocenę 5.0 na dyplomie ukończenia studiów, a ponadto mogą pochwalić się wyjątkową aktywnością na polu naukowym, artystycznym, organizacyjnym oraz sportowym. Tytuł Absolwenta Roku przyznawany jest na ścieżkach polsko- i anglojęzycznych. czytaj dalej
 • Gratulujemy Wszystkim Absolwentom A.D. 2020 !

  2020-11-03 01:56:31
  W tym roku społeczność Absolwentów WSIiZ powiększyła się o blisko 1000 osób. Wszystkim Magistrom, Inżynierom oraz Licencjatom serdecznie gratulujemy!
  Zdajemy sobie sprawę, że ze względu na pandemię Covid-19 to nie był łatwy rok. W drugim semestrze roku akademickiego 2019/2020 większość zajęć odbywała się online, a 98% tegorocznych Absolwentów zdawało egzamin dyplomowy w formie zdalnej. Tym bardziej jesteśmy dumni z Państwa wyników i osiągnięć.
  czytaj dalej
 • #ZainwestujWSiebie – trwa nabór na bezpłatne szkolenia online dla studentów i absolwentów.

  2020-10-28 09:10:22
  W ramach inicjatywy #ZainwestujWSiebie Santander Universidades oferuje 5 programów dla niemal 1,5 tysiąca studentów i młodych ludzi rozpoczynających karierę zawodową.

  Jest to okazja na zdobycie cenionych na rynku kompetencji i certyfikatów.

  czytaj dalej
 • Jesienna Graduacja – ważna informacja dla tegorocznych Absolwentów WSIiZ

  2020-10-15 10:34:27
  Z powodu rosnącej ilości zakażeń wirusem SARS-CoV-2 jesienna Graduacja Absolwentów WSIiZ nie jest możliwa do przeprowadzenia. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników Władze Uczelni podjęły decyzję o odwołaniu tej uroczystości.
  Graduacja to ważne święto dla Absolwentów Uczelni oraz członków ich Rodzin, w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zawsze przykładaliśmy dużą wagę do uroczystej oprawy tego wydarzenia, co spotykało się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony naszych Absolwentów. Ze względu na pandemię wiosenna Graduacja w tradycyjnej formie nie odbyła się w zaplanowanym terminie, a Władze Uczelni planowały organizację tego wydarzenia jesienią dla wszystkich tegorocznych absolwentów WSIiZ. Okazuje się jednak, że zagrożenia związane z koronawirusem wcale nie minęły.
  czytaj dalej
 • Zdobyli Mont Blanc i pomogli dzieciom

  2020-07-13 08:24:56
  Absolwent WSIiZ, strażak Adrian Socha, wraz z Robertem Goławskim i Pawłem Tylką zdobyli najwyższy szczyt w Europie – Mount Blanc. Wyprawa miała charakter charytatywny, jej cel to zebranie funduszy dla podopiecznych Fundacji Nie jesteś sam. czytaj dalej
 • Gratulujemy tegorocznym absolwentom Anno Domini 2020!

  2020-06-05 10:57:44
  Do grona ponad 40-tysięcznej społeczności Absolwentów WSIiZ dołączyło kolejne 350 osób. W semestrze zimowym 2019/2020 ponad 95 procent obron odbyło się w trybie online. czytaj dalej
 • Letnia GRADUACJA absolwentów WSIiZ- WAŻNE INFORMACJE

  2020-05-04 05:48:43
  W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, informujemy o przełożeniu terminu uroczystości Graduacji, która miała odbyć się 23 maja br. (sobota).

  Nowy termin Graduacji dla absolwentów następujących kierunków studiów:
  – Informatyka (I stopień stacjonarne, niestacjonarne),
  – Logistyka (I stopień stacjonarne, niestacjonarne),
  – Filologia (I stopień niestacjonarne),
  – Fizjoterapia (I stopień stacjonarne, niestacjonarne),
  – Fizjoterapia (II stopień niestacjonarne),
  zostanie ustalony po ustaniu zagrożenia epidemiologicznego, o czym poinformujemy naszych absolwentów z odpowiednim wyprzedzeniem. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale bezwzględnym priorytetem jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo Państwa oraz członków Państwa Rodzin. czytaj dalej
 • Letnia GRADUACJA absolwentów WSIiZ w maju

  2020-03-02 09:13:56
  LETNIA GRADUACJA odbędzie się 23 maja br. (sobota), o godz. 9.00, w auli KM8, w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej. Graduowane kierunki to:

  • Informatyka (studia I stopnia),
  • Logistyka (studia I stopnia),
  • Filologia (studia I stopnia),
  • Fizjoterapia (studia I i II stopnia).

  Szczegóły już wkrótce! czytaj dalej
 • Absolwent w drodze do kariery

  2020-02-27 14:48:12
  Fundacja Heros zaprasza studentów ostatniego roku studiów wyższych oraz absolwentów 2015 - 2020, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności do wzięcia udziału w projekcie pn. „Absolwent w drodze do kariery”. czytaj dalej
 • Podkarpackie Targi Pracy

  2020-02-09 12:01:41
  13 lutego 2020 roku w Hali Podpromie w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja Podkarpackich Targów Pracy. Targi są organizowane przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  czytaj dalej
 • GRADUACJA absolwentów WSIiZ połączona z koncertem Zespołu OHIO już w listopadzie!

  2019-10-25 11:05:55
  16 listopada 2019 roku, w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej, w auli KM8, o godzinie 9.30 odbędzie się Graduacja absolwentów studiów licencjackich, poprzedzająca Graduację absolwentów studiów magisterskich, która zaplanowana jest na godzinę 13.30. Dla tych studentów – absolwentów, którzy w sposób szczególny wyróżnili się w trakcie studiów oraz dla tych, którzy ukończyli ją z wysokimi notami, Władze Uczelni i Kolegiów przygotowały dyplomy i listy gratulacyjne. czytaj dalej
 • Urban Lab Rzeszów

  2019-10-03 01:43:04
  Urban Lab Rzeszów
  Już 9 października 2019 r. o godzinie 13:30 odbędzie się uroczyste otwarcie Urban Lab Rzeszów / ul. 3 Maja 13, 35-030 I piętro/
  Urban Lab Rzeszów – to projekt adaptacji koncepcji Urban Lab
  w Polsce opracowany wspólnie przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Instytut Rozwoju Miast i Regionów zakładający przeprowadzenie pilotażowego wdrożenia koncepcji Urban Lab w dwóch miastach: Gdyni i Rzeszowie. Urban Lab Rzeszów to miejsce, którego celem będzie włączenie mieszkańców miasta do dyskusji w obszarach wypracowania i wdrażania różnorodnych form innowacyjności. Założeniem Urban Lab, jako laboratorium miejskiego będzie również stymulowanie rozwiązań o charakterze pionierskim oraz prezentacja rozwiązań rzeczywistych problemów związanych z wyzwaniami miejskimi.

  czytaj dalej
 • Stolica Podkarpacia, stolicą polskiego digitalu. Kultowa InternetBeta po raz 11!

  2019-09-05 12:54:14
  Dla członków Klubu Absolwenta organizatorzy przygotowali specjalny rabat, umożliwiający udział w Ogólnopolskiej Konferencji Internetbeta. Skorzystaj z kodu: @bsolwentWSIiZ aby obniżyć cenę biletu o 540 zł.
  Zapraszamy na www.internetbeta.pl oraz beta2019.evenea.pl

  czytaj dalej
 • Minecraft Demo Day

  2019-06-25 12:07:39
  Minecraft Demo Day w Rzeszowie

  Już 17 czerwca uczniowie rzeszowskich szkół wezmą udział w warsztatach edukacyjnych Minecraft: Education Edition – w wirtualnym świecie gry zaprogramują i zbudują przyszłe oblicze miasta Rzeszów. Wydarzenie realizowane jest przez Urząd Miasta ze współpracy z Microsoft oraz partnerską szkołą programowania dla dzieci MindCloud, przy wsparciu firmy DELL, która dostarczyła laptopy do przeprowadzenia warsztatów. Celem wydarzenia jest promocja projektu Innowacyjna Edukacja w ramach którego już od września 2019r. w szkołach podstawowych w Rzeszowie dla chętnych uczniów zostaną zorganizowane zajęcia pozalekcyjne z informatyki, których przedmiotem będzie nauka programowania w oparciu o popularną grę Minecraft.
  czytaj dalej
 • Festiwal Przestrzeni Miejskiej

  2019-06-04 09:07:02
  Festiwal Przestrzeni Miejskiej to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Rzeszowie i na Podkarpaciu. Festiwal co roku odbywa się
  w innym, wyjątkowym miejscu, które adaptowane jest specjalnie na potrzeby Festiwalu. Do tej pory FPM odbył się m.in. w starych halach fabryki Zelmer przy ul. Langiewicza, w hali obrabiarek PKP, a także na dziedzińcu zabytkowych kamienic przy al. Piłsudskiego 8-10 w Rzeszowie czy w fosie Zamku Lubomirskich. Wybierane są miejsca nietypowe i zapomniane lub przeciwnie – znane i lubiane, które na czas trwania Festiwalu wykorzystane są inaczej niż na co dzień. Ta idea ma służyć rewitalizacji i oswajaniu przestrzeni miejskiej oraz skłaniać do spojrzenia na miasto z innej niż zazwyczaj perspektywy.
  czytaj dalej
 • Letnia GRADUACJA absolwentów WSIiZ połączona z koncertem już niebawem!

  2019-05-08 11:41:39
  18 maja br. (sobota), o godz. 9.30 w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej, w auli KM8 w Kielnarowej, odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom WSIiZ z kierunków: Informatyka, Logistyka i Fizjoterapia. czytaj dalej
 • Święto Paniagi 2019 r.

  2019-04-25 12:18:29
  Tradycyjnie już 3 Maja w Rzeszowie obchodzone jest Święto Paniagi - czyli ulicy 3 Maja, dawnej ulicy Pańskiej. Tematem przewodnim tegorocznej, XVI edycji Święta jest Chorwacja i miasto Split - miasto partnerskie Rzeszowa oraz Rok Moniuszkowski. czytaj dalej
 • Rzeszowska premiera najnowszej książki Magdaleny Louis pt. „Sonia” w WSIiZ, IQ Club, 20 marca, godz. 17.30.

  2019-03-12 02:54:49
  3 lata pracy i wiele tygodni oczekiwań na decyzję wydawnictwa, czy odważy się opublikować książkę podejmującą kontrowersyjny i „niewygodny” temat pedofilii – tak mówi o swojej szóstej książce, Magdalena Louis, rzecznik prasowy w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. czytaj dalej
 • Koncert TRIBUTE TO NALEPA

  2019-02-20 10:12:35
  2 marca 2019 r. o godz.18.00 w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się wyjątkowy koncert upamiętniający frontmana zespołu Breakout - Tadeusza Nalepę. Jego twórczość wytyczyła nowy kierunek w muzyce, łamiąc przy tym narzucone w latach 70` ograniczenia estetyczne. czytaj dalej
 • Wsparcie dla Mieszka

  2019-01-16 10:45:02
  Magdalena Jakubiec – wieloletni pracownik Działu Marketingu i Rekrutacji WSIiZ, nasza absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej – potrzebuje naszego wsparcia. Jej 3 letni syn, czeka na poważną operację serca, która odbędzie się w niemieckiej klinice, pod przewodnictwem prof. Edwarda Malca. czytaj dalej
 • Jesienna GRADUACJA absolwentow WSIiZ

  2018-11-16 09:37:04
  W sobotę, 17 listopada w Auli KM8, w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej, jak co roku absolwenci ścieżek polsko i anglojęzycznych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, którym licznie towarzyszyli przyjaciele, znajomi i rodzina, odebrali tak długo wyczekiwane dyplomy ukończenia studiów. W Graduacji wzięli udział także partnerzy Uczelni z zagranicy oraz grupa absolwentów z Wietnamu. czytaj dalej
 • BetaX - jubileuszowa edycja kultowej konferencji internetowej w WSIiZ

  2018-09-17 12:05:11
  W dniach 19 – 21 września 2018 r. w Kielnarowej koło Rzeszowa odbędzie się 10. edycja konferencji znanej każdemu w polskiej branży internetowej – Internet Beta. W tym roku na betowej scenie wystąpi ok. 80 prelegentów, rozpoznawalnych w środowisku, a organizatorzy spodziewają się co najmniej 500 uczestników. czytaj dalej
 • Wygraj swój biznes! StartUp Sito na Internet Beta 2018

  2018-09-17 11:56:48
  Już w środę 19 września w Kielnarowej koło Rzeszowa rusza jedno z największych wydarzeń w branży internetowej w Polsce – konferencja Internet Beta. Są jeszcze miejsca w konkursie Startup Sito. Jeśli tworzysz startup i szukasz inwestora –to coś dla Ciebie. czytaj dalej
 • Seminaria doktoranckie z nauk o mediach - trwa rekrutacja!

  2018-06-07 08:02:57
  WSIiZ jako jedyna uczelnia niepubliczna i jedna z czterech w Polsce posiada uprawnienia do kształcenia w tym zakresie. Zajęcia rozpoczynają się już we wrześniu 2018 r. czytaj dalej
 • Aktywny Rzeszów

  2018-03-28 10:08:39
  Imprezy biegowe, ściany wspinaczkowe, street workout do tego Europejski Stadion Kultury czy Rzeszów Carpathia Festiwal to tylko kilka z wielu możliwości spędzania czasu w Rzeszowie jakie oferuje Stolica Innowacji. czytaj dalej
 • Anna Dymna i Wojciech Bonowicz gośćmi WSIiZ

  2018-03-26 11:16:45
  Na czym polega sztuka szczęśliwego życia? Jak radzić sobie z upływem czasu? Czy każdy z nas jest wezwany, by być artystą? Czy w końcu od aktorki i poety można dowiedzieć się na czym polega sztuka życia? czytaj dalej
 • Wesołych Świąt Wielkanocnych!

  2018-03-29 11:05:58
  Życzymy, aby nadchodzące Święta Wielkanocne
  przepełnione były miłością i nadzieją.
  Niech świąteczny czas przyniesie radość, pokój
  i wzajemną życzliwość oraz będzie okazją
  do cieszenia się z obecności bliskich.

  Najlepsze życzenia składają
  Władze Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie czytaj dalej
 • WSIiZ zaprasza na 11. Półmaraton Rzeszowski

  2018-03-26 08:53:09
  W niedzielę 8 kwietnia br. 11. Półmaraton Rzeszowski (21 km) zainauguruje w stolicy Podkarpacia nowy sezon biegowy. Start i meta będzie na Al. Kopisto obok Centrum Handlowego Millenium Hall, gdzie również będzie biuro zawodów. Trasę jak i regulamin zawodów można prześledzić na stronach jednego z organizatorów, stowarzyszenia Rzeszów Biega. czytaj dalej
 • Przyjdź na Absolvent Talent Days i rób to, co kochasz

  2018-03-06 12:15:38
  Szkoda życia na pracę, której nie lubisz. Odkryj tysiące możliwości - już 13 marca na Absolvent Talent Days - największych targach pracy, praktyk i staży, które odbędą się na Uniwersytecie Rzeszowskim. Porozmawiaj z najlepszymi z 75 pracodawców i wybieraj spośród 750 ofert. Załap się na bezpłatne warsztaty i szkolenia. Ciesz się życiem w pracy i po pracy. czytaj dalej
 • CBA poszukuje kandydatów do Delegatury w Rzeszowie i Centrali w Warszawie - spotkanie rekrutacyjne w najbliższy piąte-

  2017-12-12 01:43:32

  Rynek pracy cały czas potrzebuje nowych pracowników. Rekrutują nie tylko prywatne firmy, ale również państwowe służby i instytucje, m.in. Centralne Biuro Antykorupcyjne. W związku z zapotrzebowaniem Delegatury w Rzeszowie oraz Centrali w Warszawie na nowych funkcjonariuszy, CBA oraz Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zapraszają na spotkanie rekrutacyjne z funkcjonariuszami CBA. czytaj dalej
 • Polska i Ukraina budują imperia outsourcingowe

  2017-11-09 08:23:58
  Polska i Ukraina budują imperia outsourcingowe 22 listopada 2017 roku liderzy branży spotkają się na II Polsko-Ukraińskim Forum Outsourcingu w Rzeszowie. czytaj dalej
 • Trwają przygotowania do VII Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

  2017-11-09 08:18:22
  W dniach 30.11 - 01.12.2017 r. w stolicy Podkarpacia odbędzie się kolejna odsłona Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. czytaj dalej
 • 5. PKO Bieg Niepodległości

  2017-11-09 08:12:33
  Miasto Rzeszów zaprasza na kolejną edycję Biegu Niepodległości. W tym roku bieg odbędzie się w dniu 11.11.2017 r. (sobota). czytaj dalej
 • Graduacja 2017 - uroczyste wręczenie dyplomów tegorocznym Absolwentom WSIiZ

  2017-10-11 12:56:09
  Na ten moment czekają wszyscy absolwenci - uroczystość Graduacji kolejnych absolwentów WSIiZ zbliża się wielkimi krokami. 28 października br. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów licencjackich oraz magisterskich na ścieżkach polsko i anglojęzycznych. Serdecznie zapraszamy tegorocznych absolwentów WSIiZ. czytaj dalej
 • Kongres IT - Ochroń swoje dane i pieniądze przed cyberatakiem

  2017-10-05 02:54:31
  Ofiarą cyberataku można paść otwierając załączniki mailowe lub klikając na linki z niepewnego źródła. Brak odpowiednich zabezpieczeń może skutkować utratą danych, pieniędzy oraz zaufania klientów. O tym, jak chronić się przed atakami sieciowymi opowiedzą eksperci podczas V Kongresu Profesjonalistów IT, który odbędzie się 19 października w Hotelu Hilton w Rzeszowie. Wydarzenie jest bezpłatne dla przedstawicieli biznesu – wystarczy się zarejestrować. czytaj dalej
 • PKO Maraton Rzeszowski

  2017-10-02 02:48:00
  8 Października Rzeszów stanie się centrum sportów biegowych regionu za sprawą organizowanego 5 PKO Maratonu Rzeszowski. Celem imprezy jest promowanie aktywnego stylu życia i promocja biegania wśród mieszkańców miasta i regionu. Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Rzeszów Biega a jednym z partnerów Urząd Miasta Rzeszowa. czytaj dalej
 • Egzamin kwalifikujący do pracy w ONZ w ramach programu Young Professionals Programme YPP 2017

  2017-06-30 08:26:47
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje, że Sekretariat Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do egzaminu Young Professionals Programme (YPP) skierowanego do młodych absolwentów uczelni wyższych zainteresowanych karierą w ONZ. czytaj dalej
 • Kongres Business Without Limits II edycja

  2017-06-19 10:49:50
  Business Without Limits to unikalne wydarzenie na mapie kongresowej Polski. Pierwsza edycja, która miała miejsce w grudniu 2016, była dużym sukcesem – zgromadziła blisko 1000 uczestników, którzy uczestniczyli w prelekcjach, dyskusjach i spotkaniach w wyjątkowym otoczeniu G2A Areny, Centrum Wystawienniczo – Kongresowego Województwa Podkarpackiego. czytaj dalej
 • WSCHoD KULTURY EUROPEJSKI STADION KULTURY

  2017-06-13 02:15:49
  Już po raz piąty Rzeszów będzie miejscem wydarzeń w ramach festiwalu Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury. Od 22 do 25 czerwca w różnych punktach miasta odbędzie się kilkadziesiąt imprez, m.in.: koncerty, wystawy, warsztaty aktorskie, konkursy, spotkania z twórcami, widowiska muzyczne. Podczas koncertu głównego na Stadionie Miejskim wystąpi plejada polskich gwiazd, które wykonają specjalnie zaaranżowane utwory wspólnie z partnerami muzycznymi z Europy i świata. czytaj dalej
 • „Reggae Nad Wislokiem” – klimaty reggae i dub po raz trzeci na rzeszowskich Bulwarach

  2017-05-25 11:44:59
  Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na trzecią edycję plenerowej imprezy „Reggae Nad Wisłokiem”, która odbędzie się 3 czerwca 2017 roku na rzeszowskich Bulwarach. W programie koncerty gwiazd sceny reggae i dub oraz wiele dodatkowych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Jako gwiazda wieczoru wystąpi warszawska grupa Vavamuffin. czytaj dalej
 • VI Festiwal Przestrzeni Miejskiej w Rzeszowie

  2017-05-25 11:30:11
  Dni i wieczory 1-3 czerwca będą po brzegi wypełnione atrakcjami. Koncerty, warsztaty dla dzieci, wystawy, spotkania z architektami, pokazy filmowe, spektakl taneczny, silent disco oraz Warsztatlon, czyli startupy dla miasta. Zagrają: SALK, KRIA (Islandia), Gypsy and the Acid Queen, Pustki, Łąki Łan, Buslav, Sonar, Xxanaxx, Urbanski. czytaj dalej
 • Graduacja 2017 - uroczyste wręczenie dyplomów tegorocznym Absolwentom WSIiZ

  2017-04-27 01:51:20
  Na ten moment czekają wszyscy absolwenci – uroczystość Graduacji kolejnych absolwentów WSIiZ zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna Graduacja odbędzie się 20 maja 2017 r. (sobota), o godz. 11.00, w głównym budynku WSIiZ (ul. Sucharskiego 2, Rzeszów). Podczas uroczystości dyplomy obiorą absolwenci kierunków polskojęzycznych: Informatyki, Logistyki, Filologii angielskiej, Fizjoterapii, Kosmetologii oraz kierunków anglojęzycznych: Informatyki i Logistyki. czytaj dalej
 • Święto Paniagi

  2017-04-27 01:11:36
  Po raz czternasty w dniu 3 maja, Rzeszów zmieni się w wielki plac festiwalowy. Występy muzyczne, widowiska przy fontannie multimedialnej, wystawy, prezentacje broni, projekcje filmowe kina letniego i wiele innych atrakcji czeka na wszystkich w ramach corocznego święta Paniagi. Będą również wystawy malarstwa, rysunku i fotografii, kiermasz książek, warsztaty garncarskie i graficzne, prezentacje literackie i pokazy multimedialne. czytaj dalej
 • Premiera publikacji wydanej z okazji 90. rocznicy urodzin Premiera Tadeusza Mazowieckiego

  2017-04-19 09:15:00
  W wyniku współpracy jaką Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie nawiązała z Wydawnictwem ZNAK wydana została wyjątkowa publikacja „Architekt wolnej Polski. Świat wartości i idei Tadeusza Mazowieckiego”. Książka powstała z inicjatywy prof. Tadeusza Pomianka, Prezydenta WSIiZ oraz prof. Aleksandra Halla. czytaj dalej
 • Spotkaj się z pracodawcą marzeń już 4 kwietnia w Rzeszowie

  2017-03-31 11:10:14
  Absolvent Talent Days to największe wydarzenie poświęcone karierze młodych w Polsce. Już niedługo na Uniwersytecie Rzeszowskim ponad 60 przedstawicieli top firm z Polski i zagranicy będzie poszukiwać kandydatów do pracy w swoich zespołach. Dołącz do nich. czytaj dalej
 • 10. PKO Półmaraton Rzeszowski i 3. PKO Rzeszowska Sztafeta Półmaratońska

  2017-03-20 02:49:19
  Urząd Miasta Rzeszowa zaprasza na jubileuszową, dziesiątą już edycję PKO Półmaratonu Rzeszowskiego oraz 3. PKO Rzeszowską Sztafetę Półmaratońską. Biegi odbędą się w dniu 09.04.2017 r. (niedziela), CH Millenium Hall, ul. Kopisto 1. czytaj dalej
 • Twój 1% ma wielką moc

  2017-03-20 10:10:22
  Trwa okres rozliczeń podatkowych. Każdy podatnik płacący podatek dochodowy od osób fizycznych może przeznaczyć 1% swojego podatku na rzecz wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. My zachęcamy wszystkich Państwa do wsparcia Fundacji „Na rzecz nauki i edukacji - talenty”, która już od kilkunastu lat angażuje swoje środki finansowe na rzecz wsparcia rozwoju edukacji, nauki, szkolnictwa wyższego, oświaty i wychowania. czytaj dalej
 • Content marketing - książka wspolautorstwa Wojciecha Szymanskiego, absolwenta WSIiZ

  2017-03-01 08:37:59
  Wojciech Szymański absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie jest współautorem książki Content marketing współczesny poradnik po marketingu treści. To nie jedyna książka napisana przez Wojciecha, który jest autorem również takiej pozycji jak E-marketing – kompendium dla menadżerów, czy współautorem takich klasyków w branży PR jak Leksykon Public Relations oraz Badania i pomiar efektów w PR. czytaj dalej
 • „Shangri-La” – wernisaz w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury absolwenta WSIiZ

  2017-02-21 02:55:32
  Już w najbliższy piątek, tj. 24 lutego, w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury odbędzie się indywidualna wystawa fotograficzna prac autorstwa Marcina Walko, fotografa pochodzącego z podkarpackiego Niska i absolwenta WSIiZ. Zaprezentowane na wernisażu zdjęcia dotychczas nie były udostępniane szerokiej publiczności i stanowią podsumowanie dekady twórczości artysty. czytaj dalej
 • Wielkie pytania w nauce – niezwykłe spotkanie z Profesorem Jerzym Vetulanim w Rzeszowie

  2017-02-07 11:08:21
  W ramach cyklu interdyscyplinarnych wykładów „Wielkie pytania w nauce”, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania zaprasza na wykład pt. „Dlaczego myślimy i jak mózg może prowadzić nas na manowce?”, który wygłosi prof. Jerzy Vetulani, niestrudzony i skuteczny popularyzator nauki, jeden z największych znawców procesów zachodzących w mózgu, wybitny neurobiolog i psychofarmakolog, jeden z najczęściej cytowanych polskich uczonych, człowiek o szerokich horyzontach, niezwykła osobowość. czytaj dalej
 • Jak osiągnąć sukces na rynku zawodowym? Przyjdź na Dzień Kariery IT

  2017-01-23 11:10:25
  Przyjdź na spotkanie z pracodawcami i absolwentami informatyki WSIiZ, którzy założyli własne firmy, osiągają sukcesy i poznaj receptę na zawodowy sukces! 24 stycznia 2017 roku Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odwiedzą m.in. Paweł Janda z MobiTouch, Łukasz Delikat z Symphony Solutions, Dominik Ciurko z zespołu Smartbox, który osiąga sukcesy na krajowych i międzynarodowych konkursach technologicznych. Na spotkaniu będą Łukasz Szymański z Ideo oraz Paweł Wójciak z PGS Softwere oraz przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. czytaj dalej
 • Graduacja 2016 – uroczyste wręczenie dyplomów tegorocznych absolwentom WSIiZ

  2016-10-08 09:05:41
  5 listopada 2016 roku w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów licencjackich oraz magisterskich. Graduacja odbyła się w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej w auli KM8. czytaj dalej
 • Tysiące ofert pracy dla studentów i absolwentów WSIiZ

  2016-05-23 09:24:38
  Na studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania każdego roku czeka kilka tysięcy ofert pracy. Tylko w pierwszym kwartale 2016 r. w uczelnianym Biurze Karier było ich 2500 – najwięcej ze wszystkich uczelni na Podkarpaciu (Według Dziennika Nowiny z 27.04.2016 r., Biuro Karier Politechniki Rzeszowskiej ma aktualnie 112 ofert, a Biuro Karier WSPiA – prawie 100). czytaj dalej
 • Absolwentka WSIiZ potrzebuje naszej pomocy i wsparcia

  2016-04-27 11:26:54
  Martyna Dziadura w ciągu jednego dnia straciła kontakt ze światem - zapadła w śpiączkę mózgową doznając rozległego udaru niedokrwiennego mózgu, który spowodował u niej upośledzenie mowy jak i porażenie połowiczne. W szerokiej diagnostyce wykryto toczeń układowy wraz z zespołem antyfosfolipidowym. czytaj dalej
 • Graduacja 2015/2016

  2016-04-19 02:38:05
  Na ten moment czekają wszyscy studenci – uroczystość graduacji kolejnych studentów WSIiZ zbliża się wielkimi krokami! czytaj dalej
 • KOMPAS – KOMpleksowy Projekt wsparcia i Adaptacji Społecznej podkarpackich NEET

  2016-03-07 12:58:52
  Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Rzeszowie oraz DANMAR COMPUTERS we współpracy z partnerem zagranicznym YouNet z siedzibą w Bolonii we Włoszech rozpoczyna realizację projektu „KOMPAS – KOMpleksowy Projekt wsparcia i Adaptacji Społecznej podkarpackich NEET”. czytaj dalej
 • Seminaria doktoranckie z nauk o mediach - ruszyła rekrutacja!

  2016-03-24 10:12:01
  Ruszyła rekrutacja na seminaria doktoranckie z nauk o mediach w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. WSIiZ jako jedyna uczelnia niepubliczna i jedna z czterech w Polsce posiada uprawnienia do kształcenia w tym zakresie. Rekrutacja na pierwszy semestr trwa do 25 kwietnia 2016 roku.
  czytaj dalej
 • Nasz Absolwent Mistrzem Świata!

  2016-02-17 12:36:28
  Rafał Buszek to kolejny absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, który ma na swoim koncie wielkie sukcesy sportowe. Zakończył studia osobiście odpierając dyplom z rąk Prorektora. czytaj dalej
 • Prośba o przekazanie 1% podatku na leczenie córeczki naszej Absolwentki

  2016-02-11 12:07:34
  Marysia urodziła się w 26 tygodniu ciąży. Przedwczesny poród miał negatywne w skutkach konsekwencje. Niestety koszty leków i rehabilitacji znacznie przewyższają budżet rodziny. czytaj dalej
 • Zwycięztwo naszych Absolwentów w XI edycji Webstarfestival

  2016-02-02 10:02:29
  Zakończyła się XI edycja Webstarfestival – najstarszego wśród konkursów przeznaczonych dla branży interaktywnej, w którym nagradzane są najlepsze strony i kreacje w Internecie. czytaj dalej
 • Program absolwencki Microsoft MACH

  2016-02-10 10:14:48
  We want to offer you the opportunity of a lifetime; the chance to work inside a global technology company during one of the most exciting periods in its history. czytaj dalej
 • Przekaż część podatku na leczenie Mieszko

  2016-01-29 02:17:27
  "Nasz synek urodził się ze skrajnie poważną wadą serca HLHS, czyli niedorozwojem lewej komory serca, zarośniętą zastawką aorty i zastawką dwudzielną oraz skrajnie wąską aortą (poniżej 2 mm średnicy)." czytaj dalej
 • Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza konkurs dla absolwentów podkarpackich uczelni wyższych

  2016-01-22 12:53:37
  Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza konkurs dla absolwentów podkarpackich uczelni wyższych czytaj dalej
 • Wykład otwarty pt. Jak usprawnić mózg nastolatka? Wyjątkowe spotkanie z prof. Jerzym Vetulanim

  2016-01-22 01:06:13
  Jeden z najbardziej znanych polskich neurobiologów przyjedzie 9 lutego do Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Podczas otwartego spotkania prof. Jerzy Vetulani omówi w jaki sposób można ulepszyć funkcjonowanie mózgu nastolatka. Wydarzenie to jest częścią obchodów 20-lecia istnienia WSIiZ. czytaj dalej
 • Absolwent WSIiZ zdobywcą European Prize in Aviation Economics and Management

  2016-01-20 11:26:56
  Marcin Dziedzic, który w tym roku ukończył kierunek Aviation Management, za część swojej pracy licencjackiej otrzymał prestiżową European Prize in Aviation Management and Economics. Wręczono mu ją podczas Międzynarodowej Konferencji Lotniczej w Wielkiej Brytanii. czytaj dalej
 • Świąteczne życzenia!

  2015-12-22 12:37:44
  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu radości, spokoju i wszelkiej pomyślności. Życzymy również, aby nadchodzący Nowy Rok przyniósł Państwu spełnienie marzeń i realizację zamierzonych celów. czytaj dalej
 • Graduacja 2015

  2015-09-14 11:21:53
  14 listopada 2015 roku w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów licencjackich oraz magisterskich. Graduacja odbyła się w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej. czytaj dalej
 • Absolwencie WSIiZ, zostań Rzecznikiem Prasowym

  2015-08-13 10:34:27
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania poszukuje osób na stanowisko Rzecznik Prasowy. Do zadań Rzecznika Prasowego należeć będą m.in.: organizacja i obsługa konferencji prasowych i eventów, kontakt z mediami, przygotowanie i wysyłka materiałów prasowych, pozyskiwanie i archiwizacja informacji a także monitoring mediów. Jeśli masz "lekkie pióro", potrafisz pracować zarówno samodzielnie jak i w zespole, biegle znasz język angielski i rozwinięte zdolności interpersonalne to ta oferta jest dla Ciebie. czytaj dalej
 • Absolwentka WSIiZ potrzebuje pomocy!

  2015-07-10 12:24:29
  W 2011 roku skończyła studia na zdrowiu publicznym. Tuż po nich otrzymała świetną pracę, zdała egzamin na prawo jazdy, zaręczyła się, odliczała dni do ślubu i… i wówczas jej świat się zawalił. Martyna Dziadura w ciągu jednego dnia straciła kontakt ze światem, zapadła w śpiączkę mózgową. To jednak nie koniec tej przykrej historii! czytaj dalej
 • Absolwenci WSIiZ wrócili do Alma Mater

  2015-07-09 02:38:04
  Wymiana doświadczeń, zdobycie nowych umiejętności, praktyczne warsztaty oraz utrzymanie i zawarcie nowych znajomości tak ważnych w biznesie – wszystko to stało się udziałem uczestników spotkania „Absolwenci Absolwentom”, które odbyło się 4 lipca 2015 roku. Organizatorem spotkania był Klub Absolwenta WSIiZ.
  czytaj dalej
 • Warsztaty Absolwenci Absolwentom - zdobądź certyfikat!

  2015-06-01 02:31:41
  Klub Absolwenta WSIiZ serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach z cyklu Absolwenci Absolwentom, które odbędą się 4 lipca br. w budynku głównym WSIiZ (ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie). Warsztaty mają na celu nie tylko zdobycie i poszerzenie dotychczasowej wiedzy – to również integracja w gronie przyjaciół i odświeżenie dawnych znajomości z czasu studiów. Szkolenia organizowane są z myślą o wszystkich absolwentach Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, będących członkami Klubu Absolwenta WSIiZ. czytaj dalej
 • Absolwenci WSIiZ odebrali dyplomy

  2015-05-18 03:04:53
  Absolwenci 4 kierunków odebrali dyplomy ukończenia studiów podczas Graduacji, która odbyła się 16 maja 2015 roku w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Uczelnia zaprosiła ich do współpracy biznesowej. Wręczono też nagrody dla najlepszych absolwentów. czytaj dalej
 • Graduacja i niespodzianki od Klubu Absolwenta - 16 maja 2015 r.

  2015-04-28 08:37:34
  Na ten moment wszyscy studenci, którzy pozytywnie zakończyli obrony prac dyplomowych czekają z niecierpliwością. 16 maja 2015 roku (sobota) o godz. 11.00 w auli im. prof. Jerzego Chłopeckiego absolwenci informatyki, kosmetologii, logistyki i zdrowia publicznego odbiorą dyplomy ukończenia studiów. Klub Absolwenta WSIiZ przygotował też dla nich atrakcyjne niespodzianki. czytaj dalej
 • 10% - o tyle obniżymy Twoje czesne jeśli zostaniesz z nami na studiach II stopnia

  2015-02-19 09:01:45
  10% - o tyle obniżymy Twoje czesne jeśli zostaniesz z nami na studiach II stopnia. Z ulgi możesz skorzystać już w tym roku! czytaj dalej
 • Absolwent WSIiZ zdobywcą jednej z głównych nagród na BZWBK Press Foto

  2015-04-27 08:32:49
  W tegorocznym konkursie BZ WBK Press Foto jury w składzie Wojciech Grzędziński, Anna Brzezińska-Skarżyńska, Waldemar Kompała, Chris Niedenthal i Katarzyna Sagatowska oceniło 5334 fotografie nadesłane w sześciu kategoriach. Nagrodzono 32 najlepszych polskich fotoreporterów. Oprócz nagród w poszczególnych kategoriach przyznano cztery główne laury, jeden z nich, nagroda fujifim, trafił w ręce absolwenta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie - Jakuba Ochnio. Nagroda przypadła za cykl o obchodach sylwestra na linii frontu. czytaj dalej
 • Redaktor Adam Michnik będzie gościem WSIiZ!

  2015-04-17 02:36:34
  23 kwietnia 2015 roku Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie będzie gościła Adama Michnika, publicystę i redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”, odznaczonego przez Prezydenta RP Orderem Orła Białego.
  czytaj dalej
 • Dwie nowe specjalności WSIiZ z niższym czesnym!

  2015-04-17 02:45:14
  We współpracy z firmami WSIiZ uruchamia dwie nowe specjalności na studiach I stopnia: e-administracja i gospodarka oraz bezpieczeństwo i obronność państwa. Czesne na tych studiach będzie o ponad 30% niższe! czytaj dalej
 • Absolwentka WSIiZ – Kamila Potapiuk – wydała tomik poezji

  2015-03-16 12:31:15
  Absolwentka kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w WSIiZ – Kamila Potapiuk – wydała swój drugi tomik poezji. Półmrok, bo taki tytuł nosi tomik, oprócz porcji wierszy zawiera również fotografie wykonane przez autorkę, które dodatkowo wzbogacają tę publikację.
  czytaj dalej
 • Zarabiaj na realizacji pasji - za nami spotkanie z cyklu Absolwent Sukcesu

  2015-03-16 11:44:24
  Radosław Kruczek i Wojciech Habało - absolwenci WSIiZ, których firmy współpracują z Nokią, Google, Sheratonem, UBS i HSBC - opowiedzieli o tym, jak zarabiać na swojej pasji. czytaj dalej
 • Pasja bez limitów - zapraszamy na spotkanie z cyklu Absolwent Sukcesu

  2015-03-08 11:06:42
  Współpracują z Nokią i Google. Prowadzą własne firmy All For Body i A4 Academy. Są absolwentami WSIiZ. Spotkają się ze studentami, by przekonać ich, że na realizacji pasji można sporo zarobić! czytaj dalej
 • Nowi partnerzy programu rabatowego Klubu Absolwenta

  2015-03-06 12:23:50
  Lista korzyści płynących z posiadania Karty Absolwenta nieustannie się rozwija - zachęcamy skorzystania z nowych propozycji rabatowych. czytaj dalej
 • Zbuduj inteligentne miasto - weź udział w konkursie

  2015-03-04 09:21:37
  Beaconami świat się zachwycił. W Polsce technologia ta dopiero raczkuje. Pierwsze wdrożenia doceniono w Warszawie. Pora na Podkarpacie! Weź udział w konkursie i zbuduj inteligentne miasto. czytaj dalej
 • Rekrutacja na specjalność Zooterapia w WSIiZ

  2015-02-10 09:23:54
  Informujemy, że od semestru letniego roku akademickiego 2014/2015 studenci Wydziału Medycznego, absolwenci WSIiZ oraz osoby spoza WSIiZ będą mogli uczestniczyć w III edycji specjalności Zooterapia - dodatkowej specjalności przygotowanej przez uczelnię. czytaj dalej
 • Rozpocznij studia II stopnia na kierunku INFORMATYKA już wiosną 2015 roku

  2015-01-14 10:00:39
  Atrakcyjne specjalności, sukcesy studentów i absolwentów, pewna i dobrze płatna praca już w trakcie studiów, współpraca uczelni z czołowymi firmami informatycznymi, nowoczesne laboratoria – to tylko niektóre atuty studiów II stopnia na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Trwa rekrutacja na studia, które uruchomione zostaną wiosną.
  czytaj dalej
 • Spotkanie z cyklu Absolwent Sukcesu - poznaj tajniki przedsiębiorczości

  2015-01-12 08:57:53
  19 stycznia 2015 roku o godz. 13.35 w sali RA 206 (Sala Senatu) odbędzie się spotkanie z cyklu „Absolwent Sukcesu”, którego gościem będzie Paweł Bogaczewicz - absolwent naszej uczelni na kierunku Ekonomia. Podczas spotkania studenci WSIiZ poznają praktyczną wiedzę z zakresu przedsiębiorczości oraz prowadzenia własnego biznesu. czytaj dalej
 • Dzień Nowych Technologii w WSIiZ

  2015-01-09 09:01:14
  Dzień Nowych Technologii to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników informatycznych nowinek. Nasza Uczelnia zaprosiła na warsztaty wysokiej klasy specjalistów, którzy przekażą uczestnikom spotkania wiedzę najwyższej jakości. Będą to m.in. przedstawiciele Witchcraft Studios Sp. z o.o., Pilkington Automotive Poland, Sintra Consulting Poland, CI Games Team Rzeszów, czy Cisco Systems Poland Sp. z o.o.. czytaj dalej
 • Absolwent WSIiZ nagrodzony za film z rejsu z osobami niewidomymi

  2014-12-19 11:03:26
  Paweł Goclon, absolwent WSIiZ, zdobył nagrodę jury na Festiwalu Filmów Żeglarskich "JachtFilm" za krótkometrażowy film dokumentalny o rejsie po Bałtyku na Zawiszy Czarnym z osobami niewidomymi. czytaj dalej
 • Graduacja 2014. Birety w powietrze!

  2014-12-01 02:12:27
  W dniach 21-22 listopada br. odbyło się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w WSIiZ, Graduacja 2014. Blisko 600 absolwentów, władze uczelni, dziekani i prodziekani zebrali się w Centrum Turystyki i Rekreacji w Kielnarowej na uroczystości kończącej rok akademicki 2013/2014. Zostały wydane dyplomy, nagrodzono najlepszych Absolwentów Roku, nie zabrakło też szampana i fotografów. czytaj dalej
 • GRADUACJA 2014

  2014-08-05 01:14:51
  W dniach 21-22 listopada 2014 roku odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów tegorocznym absolwentom Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

  Miejsce: aula KM8 w Kielnarowej, budynek Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ.
  - 21 listopada (piątek), godz. 18.00 – Graduacja absolwentów studiów I stopnia
  - 22 listopada (sobota), godz. 11.00 – Graduacja absolwentów studiów II stopnia
  Uczestnictwo w graduacji jest bezpłatne.
  czytaj dalej
 • Slide Master ponownie w Rzeszowie... i to w muzycznym towarzystwie absolwentki WSIiZ!

  2014-11-12 11:08:04
  Gdzie, jak gdzie, ale w Rzeszowie imię Joe Colombo ma już swoją historię. Po koncercie elektrycznym z zespołem na Satyrblues Festival w Tarnobrzegu w 2010 roku, koncercie akustycznym solo w 2011, DVD Live at Satyrblues, Przeworsk Blues Festival w 2012 i w końcu akustycznym koncercie w Radiu Rzeszów w 2013, szwajcarski bluesowy gitarzysta Joe Colombo powraca w rzeszowskie strony! I to nie sam.. w nowej akustycznej odsłonie towarzyszyć mu będzie z pochodzenia tarnobrzeżanka - Kasia Skoczek! Kasia jest absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Duet pojawi się w rzeszowskiej Starej Drukarni 15 listopada 2014 roku. czytaj dalej
 • Staże dla absolwentów WSIiZ w amerykańskiej firmie

  2014-11-04 02:35:09
  Firma Quinnipiac University w Connecticut (USA) oferuje studentom i absolwentom Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania możliwość studiowania oraz zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z amerykańskich firm. Szczegóły na temat projektu stażowego można uzyskać w Biurze Karier WSIiZ. czytaj dalej
 • Absolwentka WSIiZ w konkursie "Fresh Talent" w Radiu ZET

  2014-10-24 12:00:05
  W grudniu 2013 roku Anna Szczygielska jako studentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej wystąpiła w uczelnianym konkursie „WSIiZ ma Talent”. Zajęła II miejsce. Teraz znalazła się w gronie dziesięciu finalistek konkursu „Fresh Talent”, organizowanego przez Radio ZET. czytaj dalej
 • Absolwent WSIiZ prowadzi spotkania Dyskusyjnego Klubu Filmowego KLAPS

  2014-10-08 12:14:29
  Spotkania DKF KLAPS rozpoczynają się o godz. 19:00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Celem tej inicjatywy jest promocja kina ambitnego, takiego, które zmusza do refleksji. Prowadzi je Dominik Nykiel – pasjonat filmu, nauczyciel języka polskiego, absolwent filologii polskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

  czytaj dalej
 • Rekrutacja na studia II stopnia w WSIiZ

  2014-07-28 11:45:08
  Rekrutacja na studia w WSIiZ wciąż trwa. Naszym absolwentom polecamy szczególnie studia II stopnia, po których można liczyć na ciekawą i satysfakcjonującą pracę.
  czytaj dalej
 • Jak przeprowadzić skill test dla programisty?

  2014-09-15 12:58:09
  Poznaj zasady dobrej rekrutacji programisty, które zaprezentowała w "Poradniku startupowca" Magdalena Kurcz, absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. czytaj dalej
 • 1000 Absolwentów, Możliwości, Miejsc

  2014-07-28 11:34:48
  Szukasz, a może chcesz zmienić pracę? Jesteś Absolwentem uczelni wyższej? Jesteś dyspozycyjny/a? Nie lubisz się nudzić i wiesz jak rozplanować pracę w ciągu dnia? Jesteś otwarty na innych i lubisz pracować zespołowo? Jeśli na wszystkie powyższe pytania odpowiedziałeś/łaś TAK, to świetnie. Mam dla Ciebie coś interesującego! czytaj dalej
 • Tegoroczna absolwentka WSIiZ pracuje jako redaktor tygodnika Życie Podkarpackie

  2014-07-21 02:25:06
  Dziennikarstwo od najmłodszych lat był moją pasją i wielką fascynacją - mówi Beata Olejarka. Teraz pracując, jako dziennikarz w redakcji tygodnika Życie Podkarpacie, spełniam swoje marzenia i mam nadzieję robić to dalej. Poniekąd to studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przyczyniły się do tego, czym się dzisiaj zajmuję. czytaj dalej
 • Konkurs Polskej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na prace magisterskie/inżynierskie z zakresu innowacyjności

  2014-07-20 09:34:14
  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w IV edycji konkursu Akademicki Mistrz Innowacyjności. Do Konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie prace magisterskie lub inżynierskie obronione w terminie od 1 czerwca 2012 r. do 13 października 2014 r. na ocenę co najmniej dobrą. Celem konkursu jest wyłonienie i promocja najlepszych prac dyplomowych: magisterskich i inżynierskich z zakresu innowacyjności.
  czytaj dalej
 • Wampiriada w WSIiZ

  2014-05-30 03:10:20
  9 czerwca 2014 roku Samorząd Studencki WSIiZ wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiodawstwa w Rzeszowie organizuje WAMPIRIADĘ - Akcję Honorowego Krwiodawstwa. Do wydarzenia zaprasza również Klub Absolwenta WSIiZ - partner przedsięwzięcia. czytaj dalej
 • Absolwenci Absolwentom - bezpłatne warsztaty

  2014-04-15 12:41:46
  Spotkanie, organizowane z myślą o absolwentach konkretnych kierunków studiów mają na celu nie tylko poszerzanie dotychczasowej wiedzy – to również integracja w gronie przyjaciół i odświeżenie dawnych znajomości. czytaj dalej
 • Ultramaraton Podkarpacki

  2014-05-26 09:22:15
  W sobotę 31 maja 2014 roku odbędzie się w Rzeszowie niezwykłe wydarzenie sportowe – Ultramaraton Podkarpacki, pierwszy tego typu bieg w województwie. Wśród uczestników znajduje się grupa absolwentów WSIiZ, startujących pod szyldem różnych klubów sportowych. czytaj dalej
 • Bon na zakupy w Lamode.info

  2014-05-07 12:51:35
  Przedstawiamy jedną z inwestycji uczelnianego funduszu InnoFund. Jest to portal modowy Lamode.info, który właśnie otworzył butik boutiquelamode.com z ubraniami i akcesoriami różnych projektantów mody. czytaj dalej
 • Inwestujmy w Start Up'y - absolwent WSIiZ kandydatem do Europarlamentu

  2014-05-07 10:08:41
  W najbliższych latach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego trafi na Podkarpacie ponad dwa miliardy Euro. Powinny one służyć wsparciu młodych mieszkańców Podkarpacia tak aby stworzyć warunki do rozwoju małych i średnich firm. czytaj dalej
 • Taniej na studiach podyplomowych WSIiZ

  2014-05-05 10:02:48
  Absolwenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, którzy rozpoczną naukę na studiach podyplomowych w Centrum Studiów Podyplomowych WSIiZ, płacą czesne pomniejszone o 20% czesnego przewidzianego na danym kierunku. czytaj dalej
 • Majowe weekendy w Kielnarowej

  2014-04-28 01:43:07
  Zgodnie z powiedzeniem „dla każdego coś miłego”, w oczekiwaniu na słoneczną pogodę oraz wysokie temperatury, przedstawiamy ofertę Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej. czytaj dalej
 • Majowa graduacja studentów - już niebawem!

  2014-04-25 10:33:27
  24 maja 2014 roku o godzinie 11.00 w budynku głównym WSIiZ przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie, odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów tegorocznym inżynierom oraz absolwentom kierunków kosmetologia i zdrowie publiczne. czytaj dalej
 • Rzeszowska Kuchnia Społeczna

  2014-04-04 01:28:20
  Anna Kłeczek, absolwentka WSIiZ i blogerka prowadząca stronę z wegańskimi przepisami kulinarnymi, jest współorganizatorką pierwszej rzeszowskiej edycji Kuchni Społecznej. czytaj dalej
 • Pracodawcy wybierają absolwentów WSIiZ

  2014-04-03 08:39:03
  WSIiZ zajęła 4. miejsce wśród niepublicznych szkół wyższych, których absolwenci są najbardziej poszukiwani przez pracodawców i 5. lokatę wśród uczelni z tego sektora najbardziej cenionych przez pracodawców. czytaj dalej
 • Zostań kowalem własnego losu - wykład otwarty

  2014-03-24 09:06:25
  Te dwie godziny, spędzone w sali RA3 9 kwietnia 2014 roku dostarczą Ci wielu dowodów na to, że możesz w życiu osiągać rzeczy o których jeszcze nawet nie myślisz. czytaj dalej
 • Wyjątkowe spotkanie z dr Marcinem Gorazdą

  2014-03-24 08:48:11
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Copernicus Center Press, zapraszają na wyjątkowe spotkanie, podczas którego dr Marcin Gorazda opowie o antycznych źródłach niechęci do groszorobów i o ekonomicznej ślepocie klasyków. czytaj dalej
 • Absolwent WSIiZ przyjęty w poczet elitarnego Polskiego Towarzystwa Semiotycznego

  2014-03-14 09:35:40
  Absolwent, student i pracownik WSIiZ, Jakub Ochnio, został przyjęty w poczet elitarnego Polskiego Towarzystwa Semiotycznego. czytaj dalej
 • Zagłosuj na film absolwentów WSIiZ

  2014-03-10 01:05:22
  Zobacz film absolwentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, który walczy o nagrodę publiczności w ramach Konkursu Filmowego "Podróże małe i duże" organizowanego w ramach Festiwalu Podróżników "Rozjazdy 2014". Możesz przyczynić się do jego zwycięstwa! czytaj dalej
 • KLUB radioeter.fm – spotkanie z podróżnikiem Piotrem Milewskim

  2014-03-07 02:47:02
  W poniedziałek 10 marca o godzinie 17:00, zapraszamy na kolejny KLUB radioeter.fm – tym razem będzie to spotkanie z podróżnikiem Piotrem Milewskim, autorem książki: "Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej”. czytaj dalej
 • Dzień Kobiet w restauracji Grzesznicy

  2014-03-04 03:26:13
  Oferta specjalna partnera programu rabatowego - zapraszamy! czytaj dalej
 • Przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej

  2014-02-27 09:14:29
  Biuro Karier we współpracy z Klubem Absolwenta zachęca do skorzystania
  z profesjonalnej konsultacji dokumentów aplikacyjnych. czytaj dalej
 • Szybki PiT

  2014-02-27 09:03:23
  W ramach akcji Szybki PIT pracownicy Drugiego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie udzielą informacji z jakich ulg i odliczeń można skorzystać, pomogą wypełnić zeznanie podatkowe oraz wysłać je przez Internet. czytaj dalej
 • Naucz się pracować z głosem – warsztaty z K. Tokarzem

  2014-02-25 03:25:13
  26 lutego 2014 roku w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędą się bezpłatne warsztaty z zakresu pracy z głosem, zorganizowane w ramach cyklu „Studenci studentom”. czytaj dalej
 • Podkarpackie Targi Pracy 2014

  2014-02-25 01:21:36
  Honorowy patronat nad tegoroczną edycją Targów objął Pan Władysław Kosiniak-Kamysz, Minister Pracy i Polityki Społecznej oraz Tadeusz Ferenc, Prezydent Miasta Rzeszowa. czytaj dalej
 • Absolwentki WSIiZ poszukiwane przez Santander Universidades

  2014-02-20 02:02:30
  Bank Zachodni WBK w ramach programu Santander Universidades, do którego należy także Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, zaprasza kobiety pracujące w administracji uczelni z wysokim potencjałem menedżerskim do udziału w programie W30. czytaj dalej
 • Charytatywne walentynki w WSIiZ

  2014-02-13 08:46:26
  Samorząd Studencki WSIiZ przeprowadza akcję charytatywną polegającą na pomocy Miłoszowi Marszałkowi, który zmaga się z od półtora roku z neuroblastomą. Patronat nad wydarzeniem objął Klub Absolwenta. czytaj dalej
 • Walentynki w Per Tutti

  2014-02-12 12:18:22
  Walentynki tuż-tuż, a dalej nie masz pomysłu, gdzie je spędzić? Zachęcamy do korzystania z oferty naszego partnera, restauracji Per Tutti. czytaj dalej
 • Akademia Rozwoju Kariery

  2014-02-12 12:26:29
  Zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń pt. Akademia Rozwoju Kariery. Cykl warsztatów, organizowanych przez Biuro Karier WSIiZ we współpracy z Urzędem PRacy oraz Urzędem Skarbowym jest poświęcony rozwojowi zawodowemu, osobistemu oraz skutecznemu poruszaniu się na rynku pracy. czytaj dalej
 • Mam marzenia! Konkurs Santander Universidades

  2014-02-12 08:13:27
  Macie marzenia do spełnienia? Jeśli tak, zapraszamy do konkursu na Facebooku przygotowanego przez Santander Universidades. Do wygrania są nawet 4 tys. złotych na realizację własnego celu! czytaj dalej
 • Bon na innowacje

  2014-02-11 09:56:26
  Przedstawiamy ofertę dotyczącą możliwości pozyskania dofinansowania. Z uwagi na fakt, iż oferta skierowana jest do mikro i małych przedsiębiorstw kierujemy ją do tych z Państwa, którzy sami prowadza taką firmę lub też są w niej zatrudnieni. czytaj dalej
 • Graduacja studentów - 24 maja 2014 roku

  2014-02-05 11:41:27
  Już dziś informujemy, że w dniu 24 maja 2014 roku o godzinie 11.00 odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów dla tegorocznych inżynierów oraz absolwentów kierunku kosmetologia. czytaj dalej
 • Coraz więcej ofert pracy w Biurze Karier WSIiZ

  2014-01-27 01:51:21
  Mimo trudnej sytuacji gospodarczej, Biuro Karier WSIiZ zanotowało kolejny wzrost liczby ofert pracy dla studentów i absolwentów naszej uczelni. W roku 2013 Biuro Karier WSIiZ przyjęło 722 oferty pracy. To o 46% ofert więcej niż w roku 2012. czytaj dalej
 • Absolwent WSIiZ w mediach ogólnopolskich

  2014-01-23 03:26:59
  Informacja o Krzysztofie Szczepańskim, absolwencie WSIiZ pracującym przy filmowej trylogii Hobbit zatacza coraz szersze kręgi. Zapraszamy do obejrzenia wywiadów, jakie udzielił w ramach popularnych programów porannych telewizji TVN oraz telewizji TVP. czytaj dalej
 • Nie żyje profesor Jerzy Chłopecki

  2014-01-22 09:59:37
  21 stycznia 2014 roku zmarł prof. dr hab. Jerzy Chłopecki, wybitny socjolog i politolog, znakomity intelektualista. Był Prorektorem do spraw Nauki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. czytaj dalej
 • Absolwenci WSIiZ laureatami nagrody Webstar za najlepszy DESIGN 2013

  2014-01-17 10:26:41
  W IX edycji Webstarfestival, najstarszego wśród polskich konkursów przeznaczonych dla branży interaktywnej i internetowej, nagrodę za najlepszy WEBDESIGN 2013 otrzymała Agencja TECHNETIUM, założona przez naszych absolwentów kierunku informatyka i ekonometria - Annę i Mateusza Witor. czytaj dalej
 • Sukcesy studentów i absolwentów WSIiZ - posłuchaj wywiadu

  2014-01-17 10:04:38
  15 stycznia 2014 roku gościem Radia VIA była Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Opowiadała o licznych sukcesach studentów WSIiZ, a także o tym, jak wiele pracy i talentu potrzeba, by móc się pochwalić takimi osiągnięciami. czytaj dalej
 • Absolwent WSIiZ pracuje przy Hobbicie

  2014-01-13 09:57:32
  Krzysztof Szczepański, absolwent Informatyki WSIiZ jest wziętym grafikiem komputerowym i pracuje przy światowym hicie „Hobbit”, do którego robi animacje. czytaj dalej
 • Wyrysowana pasja - absolwentki WSIiZ w serwisie Biznes i Styl

  2014-01-02 01:26:46
  Ich historie są zupełnie inne, czym innym się zajmują, ale łączy je… rysunek. Od niego zaczynały, on jest ich pasją, sposobem na życie, pracę i relaks. czytaj dalej
 • Rada Klubu Absolwenta WSIiZ

  2013-12-17 08:38:44
  Wybory do Rady Klubu Absolwenta WSIiZ dobiegły końca. Z przyjemnością prezentujemy Wam sylwetki poszczególnych członków Rady. czytaj dalej
 • WSIiZ ma Talent - finał konkursu

  2014-01-02 12:47:19
  Konkurs „WSIiZ ma talent” zorganizowano w tym roku po raz pierwszy. Zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania. Na castingi zgłosiło się ponad 40 osób i do wielkiego finału zakwalifikowano 20 uczestników. czytaj dalej
 • Wspomnienia z VI Zjazdu Absolwentów WSIiZ

  2013-12-17 03:00:57
  Zachęcamy do obejrzenia filmu z VI Zjazdu Absolwentów WSIiZ, który odbył się 27 września 2013 roku. czytaj dalej
 • Absolwent Sukcesu - Łukasz Haluch

  2013-11-27 09:28:55
  W dniu 6 grudnia 2013 roku odbyło się spotkanie Absolwent Sukcesu, którego gościem był Łukasz Haluch – absolwent WSIiZ i współtwórca platformy edukacyjnej Brainly.com. czytaj dalej
 • Wybory Rady Klubu Absolwenta WSIiZ

  2013-11-12 11:48:09
  Klub Absolwenta WSIiZ ogłasza wybory do Rady Klubu Absolwenta WSIiZ - termin zgłaszania kandydatów mija 30 listopada 2013 r. Gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wyborach. czytaj dalej
 • Leksykon Pozycjonowania – publikacja absolwenta WSIiZ

  2013-12-04 01:53:15
  Prezentujemy publikację autorstwa Wojciecha Szymańskiego - absolwenta WSIiZ i Dyrektora Działu Marketingu Internetowego w firmie Ideo Sp. z o.o. czytaj dalej
 • Fotorelacja z Graduacji 2013

  2013-10-22 08:33:48
  Drodzy Absolwenci roku akademickiego 2012/13! Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić Was na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów licencjackich oraz magisterskich Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. czytaj dalej
 • Crowdangels - droga do sukcesu

  2013-12-03 12:50:07
  Podczas dążenia do rozpoczęcia własnej działalności nie można pominąć portali internetowych oferujących nowoczesne sposoby finansowania projektów typu Start Up. Masz pomysł? Napisałeś wstępny projekt? Zapoznaj się z serwisem Crowdangels. czytaj dalej
 • Warsztaty Biznesowe - III edycja

  2013-11-07 08:59:51
  Ruszyła rekrutacja do trzeciej już edycji Warsztatów Biznesowych – załóż własną firmę. W tej edycji można zgarnąć 3000 zł oraz indywidualne doradztwo z ekspertami. czytaj dalej
 • Graduacja Aviation Management 2013

  2013-10-31 08:42:35
  30 października odbyła się uroczysta graduacja pierwszego rocznika anglojęzycznych studiów Aviation Management, prowadzonych przez WSIiZ od 3 lat. Uroczystość uświetnił wykład dyrektora Deutsche Lufthansy SA, która jest partnerem merytorycznym studiów z zarządzania lotnictwem. czytaj dalej
 • Wykład otwarty i spotkanie z ks. prof. Michałem Hellerem

  2013-10-29 08:04:56
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Copernicus Center Press zapraszają na wyjątkowe spotkanie i wykład otwarty KS. PROF. MICHAŁA HELLERA, laureata prestiżowej Nagrody Templetona, wykładowcy wielu renomowanych uniwersytetów amerykańskich i angielskich. czytaj dalej
 • Malownicze Węgry lub Złota Praga - oferta wycieczek.

  2013-10-25 11:47:53
  Relaksujące baseny termalne i doskonałe wino lub nieprzemijający urok uliczek zabytków Pragi - przedstawiamy specjalną ofertę wycieczek, organizowanych przez Katedrę Turystyki i Rekreacji WSIiZ. czytaj dalej
 • Kulinarny blog wegAnki.

  2013-10-23 02:39:16
  Podczas poszukiwania kuchennych inspiracji, nie możecie pominąć kulinarnego bloga naszej absolwentki, Pani Anny Kłeczek. czytaj dalej
 • Absolwent WSIiZ wygrał konkurs Różewicz Motion Graphic

  2013-10-16 08:13:50
  Bartosz Budzisz, absolwent kierunku grafika komputerowa w mediach w WSIiZ zdobył pierwsze miejsce w konkursie Różewicz Motion Graphic w Radomsku. czytaj dalej
 • Zostań Wolontariuszem Szlachetnej Paczki!

  2013-10-15 12:00:18
  Co roku do projektu zgłaszają się osoby zainspirowane ideą mądrej pomocy – bohaterowie zmiany społecznej. Tworząc zespół SuperW, łączą biednych i bogatych. czytaj dalej
 • Platforma e-WSIiZ. Otwarte Zasoby Edukacyjne.

  2013-10-15 11:49:51
  Prezentujemy świeżą odsłonę zasobów edukacyjnych, jakie w swych zbiorach posiada Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zapraszamy do platformy e-WSIiZ. czytaj dalej
 • Oferta Biznesowa WSIiZ - zobacz, co mamy dla Ciebie.

  2013-10-09 12:47:40
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jest uczelnią, która posiada bogate i długoletnie doświadczenie współpracy z otoczeniem biznesowym. Oferuje konkretne wsparcie w wielu przedsięwzięciach gospodarki i biznesu. czytaj dalej
 • Fotorelacja z VI Zjazdu Absolwentów WSIiZ już w serwisie!

  2013-10-04 01:30:57
  27 września w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ odbyła się impreza integracyjna dla absolwentów naszej uczelni. Podczas tego wydarzenia dobry humor nie ustępował z żadnej twarzy, a zabawie i śmiechom nie było końca. czytaj dalej
 • Absolwent WSIiZ w programie Got To Dance!

  2013-09-30 12:11:52
  Bogdan Sorokhman, absolwent kierunku informatyka w WSIiZ bierze udział w polsatowskim talent show. Jego występ podczas odcinka castingowego zrobił duże wrażenie na jurorach. Otrzymał trzy zielone gwiazdki i ma szansę na udział w finale. czytaj dalej
 • Konkurs Wiecznie żywe wspomnienia z WSIiZ

  2013-06-18 09:53:12
  Masz ciekawe wspomnienia z okresu studiów? Przechowujesz pamiątkowe fotografie i filmiki? Podziel się nimi z bracią absolwencką – dzięki temu możesz wygrać nie tylko darmowe uczestnictwo w VI Zjeździe Absolwentów, ale także inne atrakcyjne nagrody. czytaj dalej
 • Graduacja 2013 - listopad 2013 roku - zapraszamy!

  2013-06-18 10:31:49
  Drodzy Absolwenci z roku akademickiego 2012/2013, znamy już termin uroczystego wręczenia dyplomów. Serdecznie zapraszamy na uroczystość graduacyjną w dniach 13, 14 i 15 listopada 2013 r., mile widziane będą członkowie Waszych rodzin, przyjaciele i znajomi. czytaj dalej
 • Graduacja 2013 - zobacz pamiątkowe zdjęcia!

  2013-05-21 03:05:13
  17 maja 2013 roku odbyła się uroczysta Graduacja studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Tradycyjnie, w auli Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej nie zabrakło również przedstawicieli rodzin i przyjaciół nowego pokolenia absolwentów. czytaj dalej
 • Szukasz pracy, praktyk, stażu? Zgłoś się do Biura Karier

  2013-05-06 02:57:50
  Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od lat skutecznie pomaga w znalezieniu pracy. Najświeższy raport pokazuje, że również pracodawcy coraz chętniej obdarzają zaufaniem jego działalność. czytaj dalej
 • Absolwent Sukcesu z Dorotą Mastalską - przesunięcie terminu

  2013-04-16 10:55:16
  Drodzy absolwenci, informujemy, że spotkanie z Panią Dorotą Mastalską - z cyklu Absolwent Sukcesu - odbędzie się w innym terminie. czytaj dalej
 • Nowa odsłona magazynu Pressja

  2013-04-12 01:48:53
  Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów WSIiZ do zapoznania się z nową odsłoną mediów studenckich Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. czytaj dalej
 • Ekstraklasa - Program Menadżerski dla Absolwentów

  2013-03-14 08:39:30
  Firma Tesco Polska Sp. z o.o. daje swoim pracownikom możliwość realizacji osobistych ambicji i pragnień, jednocześnie dbając o wybór właściwej ścieżki kariery oraz dalszy rozwój zawodowy. W roku 2008 Tesco uruchomiło po raz pierwszy Program Menadżerski EKSTRAKLASA skierowany do absolwentów uczelni wyższych. czytaj dalej
 • Świeże propozycje programu rabatowego.

  2013-03-04 10:31:59
  Wiosna coraz bliżej, podczas planowania codziennych obowiązków nie zapomnijcie o obowiązkowej chwili relaksu - przerwa w pracy to najlepsza okazja do spaceru po pięknym Rzeszowie. czytaj dalej
 • Nowe promocje - tylko dla posiadaczy Karty Absolwenta

  2013-01-24 12:11:48
  Zniżki do lokali gastronomicznych, coś dla ciała i umysłu - przedstawiamy nowe zniżki dostępne dla członków Klubu Absolwenta. czytaj dalej
 • Pomóżmy Michałkowi

  2013-01-22 12:52:31
  Chłopiec w wieku 1,5 roku, już boleśnie doświadczony przez los, potrzebuje pomocy. Publikujemy list jego wujka, absolwenta naszej uczelni. czytaj dalej
 • Rozwiń skrzydła z Klubem Absolwenta WSIiZ

  2012-12-07 09:40:31
  Uroczysty dzień graduacji stawia przed absolwentami pytanie: co dalej? Kontynuować ścieżkę rozpoczętą podczas studiów? A może spróbować swoich sił w zupełnie nowych, bardziej wymagających przedsięwzięciach? Odpowiedzi na te pytania pomoże znaleźć nowopowstały Klub Absolwenta WSIiZ. czytaj dalej
 • Startuje Klub Absolwenta

  2012-11-14 02:56:11
  Niniejszy serwis internetowy jest pierwszą inicjatywą tego typu działającą przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

  Działalność Klubu Absolwenta pozwoli na tworzenie i wzmacnianie więzi pomiędzy uczelnią i jej absolwentami, pomoże w umacnianiu wizerunku absolwenta WSIiZ na rynku pracy.

  czytaj dalej
Klub Absolwenta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, pokój 45, tel. 17 866 13 18, 17 866 11 55, fax: +48 17 866 12 32
e-mail: absolwent@wsiz.edu.pl